Přijďte na nejbližší prodejnu - vybrat

Bosch WAN 28160CS MÍRNÁ VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Zboží je vyprodáno

Bosch WAN 28160CS MÍRNÁ VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Kód výrobku: WAN28160CS_ZT09
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Pračky zlevněné

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má škrábance ve spodních částí na obou bocích. 

Odložený start

Předem plněná pračka Bosch WAN28160CS je vybavena asynchronním motorem Eco silence drive, který dělá pračku velmi spolehlivou. S její pomocí dosáhnete kvalitně vypraného prádla a zároveň ušetříte spoustu času, energie a vody. Pračka je označena energetickou třídou A+++. Mezi její funkce patří odložený start až o 24 hod a pro jakýkoli zapomenutý kus prádla vám Bosch funkce Reload umožňuje přidat nebo odebrat oblečení z praní. Prostě pozastavte běžící cyklus a otevřete dvířka pračky k jednoduchému přidání chybějícího prádla a poté pokračujte s praním.   

 

Vario perfect

Rychle nebo úsporně, vždy perfektně vyprané. Při aktivaci tlačítka SpeedPerfect k vybranému pracímu programu se prádlo vypere až o 65 % rychleji než při standardním  režimu zvoleného programu. To se hodí, když potřebujete vyprat velké množství prádla naráz, třeba o víkendu nebo po návratu z dovolené. 

Pokud je pro vás důležitá úspora elektrické energie a vody, stačí po zvolení pracího programu stisknout tlačítko EcoPerfect. Prací cyklus sice potrvá déle, ale v porovnání se standardním praním 
ušetří až 50 % elektrické energie.

 

 

 

Eco silence drive

Inovativní bezkomutátorový motor je tišší, rychlejší, úspornější a odolnější. Nedochází zde ke tření uhlíků, což umožňuje plynulejší chod a provoz. 

Active water

Active water je dvojstupňová množstevní automatika optimalizující spotřebu vody a energie.   

Boční stěna Antivibration 

Inovativní design boční stěny pračky výrazně minimalizuje vibrace vzniklé během praní a odstřeďování. Dále je posílená izolace, která snižuje hladinu hluk.