Přijďte na nejbližší prodejnu - vybrat

Bosch TAS 6002 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Zboží je vyprodáno

Bosch TAS 6002 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Kód výrobku: TAS6002_ZT08
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Příprava kávy ZLEVNĚNO

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.

Bosch TASSIMO MY WAY 6002 je multinápojovýautomat, který připraví nápoje ve výborné kvalitě díky inteligentní spařovací jednotce. Ovládá se pouze s pomocí jednoho tlačítka a umožňuje unikátní personalizaci nápojů pomocí individuálního nastavení intenzity, teplotya velikostis uložením do paměti. Obsahuje panel s dotykovými tlačítky pro intuitivní a snadné ovládání.

Technologie INTELLIBREW™

Díky patentované technologii INTELLIBREW™ jsou nápoje připravené kávovarem TASSIMOdíky správnému množstvím vody, správné teplotě a ideální době spařování vždy perfektní.

Jednoduché čištění

Koupí přístroje TASSIMOzískáte také servis T DISC. Servis T DISC zahrnuje příslušný čárový kód, který potřebujete k vyčištění systému spaření a spuštění automatického programu pro odstraňování vodního kamene. Tato funkce vám oznámí, kdy přístroj potřebuje vodní kámen odstranit.

Oblíbený nápoj stiskem jednoho tlačítka

Příprava lahodných horkých nápojů je úžasně jednoduchá. Jednoduše vložíte T DISC a spustíte automatickou přípravu praktickým jednotlačítkovým ovládáním. 

Zapomeňte na dlouhé nahřívání

Díky inovativnímu průtokovému ohřívači netrvá kávovaru Bosch TASSIMO MY WAY 6002zahřívání dlouho a horký nápoj připravíte v podstatě okamžitě. 

Šetřete energii

Po procesu spaření se přístroj automaticky přepne do pohotovostního režimu. Ušetříte tak energii i vaše finance.