Přijďte na nejbližší prodejnu - vybrat

BOSCH SMV88TX46E OBAL POŠKOZEN

Zboží je vyprodáno

BOSCH SMV88TX46E OBAL POŠKOZEN

Kód výrobku: SMV88TX46E_ZT02
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Myčky nádobí ZLEVNĚNO

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. 

Přenechejte špinavé nádobí myčce Bosch

Spolehněte se na perfektní výsledky mytí, které vám zajistí plně vestavná myčka Bosch SMV88TX46E. Se svou standardní šířkou 60 cmskvěle doplní ostatní kuchyňské spotřebiče. Díky velkému vnitřnímu prostoruumyje velké množství nádobí a pojme až 14 jídelních sad. Vyniká svým extra tichým provozem, který dosahuje hlučnosti pouze 41 dB. 

 


 

Úsporný provoz

Myčka je vybavena praktickým TFT displejem, který komunikuje v českém jazyce a zajišťuje intuitivní volbu programů. Displej vás zároveň informuje o zvoleném programu a funkce TimeLight zobrazuje zbývající čas přehledně na podlahu. K dispozici je 8 mycích programů, 6 teplot a 5 speciálních funkcí: vzdálené zapnutí Home Connect, IntensiveZone, VarioSpeed Plus, HygienaPlus a Extra sušení. Velice úsporné používání zajistí zařazení spotřebiče do nejúspornější energetické třídy A+++, která je šetrná k životnímu prostředí i k vašim výdajům.

 


 

 Technologie ActiveWater

Tato inovativní technologie maximalizuje účinnost mytí a zajišťuje ekologické oplachování pro zachování dokonalého výsledku mytí. Vyžaduje méně vody, méně energie, ale zajišťuje větší výkon.

 


 

Systém AquaSensor

Systém Aqua sensorreguluje spotřebu vody v závislosti na typu a stupni znečištěnípomocí světelného paprsku, který řídí mycí proces. Podle množství zbytků jídla, tuku nebo pozůstatků čisticího prostředku, systém v procesu oplachování vyhodnocuje, zda v oplachování pokračovat či nikoliv.

 


 

Automatický program

Automatický program přesně nastaví spotřebu vody, teplotu a dobu oplachování podle aktuální úrovně znečištění. Díky tomuto programu jsou zajištěny nejlepší výsledky mytí a zároveň šetří vodu a energii.

 


 

Systém AquaStop

Bezpečnostní systém AquaStop zahrnuje dvouvrstvou přívodní hadici, bezpečnostní ventil a podlahovou vanu s plovákovým spínačem zajišťující 100% ochranu proti poškození vodou. 

 


 

Funkce LoadSensor

Množství nádobí zjišťuje otočný senzor, který rozezná hladinu vody. Pro větší množství nádobí je zapotřebí více vody, aby se nádobí odmočilo a hladina vody se tak snižuje. V takovém případě myčka nádobí nadávkuje větší množství vody. Naopak k umytí menšího množství nádobí je potřeba menší množství vody. Senzor zaplnění poskytuje optimální využití vody, dokonce i při mytí zpola nebo částečně plné myčky, a šetří vodu a elektrickou energii.

 


 

Program Sklo 40 °C

Nový program na mytí sklenic šetrně umyje při snížené teplotě 40 °C vaše cenné skleněné nádobí. Zářící skleničky bez zbytků čisticího prostředku jsou dokonalým důkazem skvělého a šetrného mytí. 

 


 

Funkce IntensiveZone

Funkci IntensiveZone lze jednoduše nastavit s programem. Zajišťuje vyšší tlak stříkání a zvyšuje teplotu v dolním koši. Funkce je vhodná pro silně zašpiněné kusy nádobí např. připálené hrnce nebo pánve. Choulostivější nádobí lze mýt v horním koši.

 


 

Funkce odloženého startu

Díky funkci odloženého startu můžete u zvoleného programu nastavit požadovaný čas spuštění a odložit start až o 24 hodin.

 


 

Technologie Zeolith

S patentovanou technologií Zeolith máte možnost šetřit energii při zachování dokonalého výsledku sušení. Proces sušeníspotřebuje malé množství energie a významně snižuje využívání výkonu spotřebiče. Tajemstvím této úspory energie je přírodní minerál Zeolith. Tento minerál se po ukončení každého mycího cyklu regeneruje, vydrží po celou dobu životnosti myčky nádobí a nemusíte jej nikdy vyměňovat.

 


 

Držák na sklenice GlassSecure

Kvalitní a velice spolehlivý držák GlassSecure na sklenice s dlouhými stopkami chrání sklenice před rozbitím. 

 


 

 

 

Systém Glass Rack

Systém Glass Rack vám umožní do dolního koše bezpečně uložit velmi vysoké sklenice, lahve nebo vázy.

 


 

TFT displej

Barevný TFT displejvás přesně a přehledně informuje o vývoji mycího procesu, zbývajícím čase a možné úspoře vody a energie. 

 


 

 

 

Příborová zásuvka VarioDrawer Pro

Pro zajištění lepšího využití prostoru je myčka vybavena příborovou zásuvkou VarioDrawer Pro. Je určena pro příbory a menší kusy nádobí a vy tak máte více místa ve spodním koši pro objemnější kusy nádobí.

 


 

Aplikace Home Connect

Technologie HomeConnect s funkcí snadného startu vám pomůže vybrat ten správný program pro vaše nádobí. Zadáte pouze stupeň znečištění, druh a množství nádobí a aplikace vám doporučí ten pravý program, se kterým dosáhnete těch nejlepších výsledků. S technologií Home Connect vám myčka může zasílat automatická oznámení do mobilního telefonu a informovat vás o aktuálním stavu. Zvládejte snadněji více věcí najednou ať již doma nebo venku.

 


 

Funkce TimeLight

Tato funkce vás spolehlivě informuje, že je spotřebič v provozu a zobrazuje zbývající čas mycího cyklu na podlahu. 

 


 

Motor EcoSilence Drive

Pro zvýšení účinnosti mytí došlo k vyvinutí hospodárného systému Eco silence driveTM, který je neobyčejně tichý, účinný a zajišťuje nízkou spotřebu elektrické energie. Systém Eco silence driveTMpracuje bez kartáčů velmi tiše a zaručuje špičkové výsledky.

 


 

 

 

Vario Speed plus

Funkce Vario speed plus se postará o perfektní mytí a sušení plné myčky za nejkratší možnou dobu. Dobu mytí snížíte až o 66 % se zachováním běžně vysoké účinnosti mytí. Funkci oceníte např. v průběhu rodinné oslavy nebo při večírku, kdy potřebujete co nejdříve čisté nádobí.

 


 

Výměník tepla

Myčka nádobí Bosch SMV88TX46E je vybavena výměníkem tepla, který zachází s cenným sklem a porcelánem velmi šetrně. Voda se předehřívá v mycím prostoru, aby nedocházelo k teplotním šokům. 

 

 

 


 

 

Dětská pojistka

Bezpečnostní dětská pojistka dveří nedovolí otevřít dveře a změnit program v průběhu cyklu.