Přijďte na nejbližší prodejnu - vybrat

Bosch SMS46IW08E POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Zboží je vyprodáno

Bosch SMS46IW08E POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Kód výrobku: SMS46IW08E_ZT08
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Myčky nádobí ZLEVNĚNO

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.

Volně stojící myčka na nádobí Bosch SMS46IW08E v bílém provedení spadá do energeticky úsporné třídy A++. Vyniká mimořádně tichým provozem o velikosti 46 dB, tudíž nebudete o mytí nádobí ani vědět. Najednou myčka pojme až 13 jídelních souprav, které se ukládají do systému košů VarioFlex.Tento systém poskytuje rozšířené možnosti nastavení košů, díky čemuž získáte více místa pro vaše nádobí. Myčka nabízí několik funkcí včetně funkce ExtraDry, která zajišťuje účinné sušení špatně schnoucího nádobí. K dispozici je 6 programůvčetně ochranného programu pro šetrné mytí a sušení skla. Zbývající čas a potřebné informace uvidíte na 7 zónovém displeji

 

Programy: 

  • Intenzivní 70°C
  • Auto 45-65°C
  • Eco 50°C
  • Sklo 40°C
  • Hodinový 65°C
  • Předmytí 

 

Speciální funkce:

  • VarioSpeed Plus
  • HygienaPlus
  • Extra sušení

 

VÝKON

Aquastop

Systém AquaStop se skládá z dvouvrstvé přívodní hadice, bezpečnostního ventilu a podlahové vany s plovákovým spínačem. Aquastop tak zajišťuje 100% ochranu proti poškození vodou

 

 

 

 

 

 

EcoSilence DriveTM

Vyšší účinnost mytí zajišťuje hospodárný systém EcoSilence DriveTM, který pracuje bez kartáčů a mimořádně tiše. Systém je účinný, zaručuje perfektní výsledky a zároveň nízkou spotřebu elektrické energie.

 

 

Program Glass 40°

Nový program na mytí sklenic při teplotě 40° šetrně myje sklo, jako například vysoce kvalitní křišťál, a zajišťuje optimální sušení a zářivý lesk. Toho dosáhne díky nízkým teplotám, nastavením teploty na oplachování čisticího prostředků a prodloužené době sušení. Zářící skleničky jsou jasným důkazem správného a ohleduplného mytí.

 

 

 

 

 

 

 

KOMFORT

Automatické programy

Spotřeba vody, teplota vody a doba oplachování se přizpůsobují úrovni znečištění. Tímto způsobem jsou zajištěny nejlepší výsledky mytí a současně úspora vody a energie. 

ZDRAVÍ

Technologie ochrany skla

S měkkou vodou a korozí si hravě poradí technologie ochrany skla, která neustále reguluje stupeň tvrdosti. Díky tomu je zajištěno šetrné mytí cenného skla a choulostivého porcelánu.

 

 

 

 

 

 

ÚSPORA

Technologie ActiveWater

Proplachovací technologie ActiveWater maximalizuje účinnost a zajišťuje ekologické oplachování pro dokonalý výsledek mytíCíleným rozložením vody, optimalizovanou filtrační technologií, rychlejším ohříváním a vyšší výkonností čerpadla zajišťující dokonalejší cirkulaci vody šetříte vodu a energii.

 

 

Funkce VarioSpeed Plus

Máte plnou myčku a potřebujete rychle čisté nádobí? V tom případě zvolte funkci VarioSpeed Plus, se kterou dosáhnete dokonalého výsledku za nejkratší možnou dobu. Doba mytí je kratší až o 66% se zachováním běžně vysoké účinnosti mytí. Funkci VarioSpeed Plus oceníte např. v průběhu rodinné oslavy nebo jakékoliv párty.