Přijďte na nejbližší prodejnu - vybrat

BOSCH SMS 46KI00E VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Zboží je vyprodáno

BOSCH SMS 46KI00E VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Kód výrobku: SMS46KI00E_ZT11
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Myčky nádobí ZLEVNĚNO

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má drobnou deformaci vlevo dole. 

Jednoduché mytí nádobí s myčkou Bosch

Usnadněte si práci s volně stojící myčkou na nádobí Bosch SMS46KI00E Silence Plus. Oblíbíte si ji díky úspornému a zároveň tichému provozu, který dosahuje hlučnosti pouze 46 dB. Spotřebič se řadí do energetické třídy A++ a proto je jeho používání velice úsporné a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Se svou šířkou 60 cm a velkým vnitřním prostorem umyjete velké množství nádobí v rámci jednoho cyklu. Velice snadné a intuitivní ovládání vám zpříjemní praktický displej umístěný na přední straně myčky. Velký displej vám přehledně zobrazuje aktuální informace o provozu a upozorní vás na potřebu doplnění leštidla či soli.

 

 13 sad nádobí

Myčka vás nadchne svou vynikající kvalitou mytí a výborným systémem uspořádání vnitřního prostoru, který zvládne pojmout až 13 souprav nádobí najednou. Na výběr máte 6 teplot a 6 mycích programů. O ukončení mycího procesu budete upozornění akustickým signálem. Na displeji se zobrazuje zbytkový čas mytí v průběhu celého cyklu.

 

Pohodlné uskladnění nádobí

Snadné uskladňování špinavého nadobí zajistí systém košů VarioFlex spolu s příborovou zásuvkou VarioDrawer, která je vhodná pro příbory a malé kuchyňské potřeby. Do myčky se jednoduše vleze všechno špinavé nádobí do XXL mycích košů. Tři výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému RackMatic zajistí, že do spodního koše uložíte i větší kusy nádobí. Oba koše navíc obsahují sklopné přihrádky pro ještě lepší organizaci a maximální využití místa.

 

Ochrana před vytopením

Systém Aqua stopzahrnuje dvouvrstvou přívodní hadici, bezpečnostní ventil a podlahovou vanu s plovákovým spínačem zajišťující 100% ochranu proti poškození vodou. 

 

Mycí programy

Myčka Bosch SMS46KI00Evyniká speciálními funkcemi jako VarioSpeed Plus se kterou bude mytí 2x rychlejší než při běžném programu. S funkcí ExtraDry už vám nebude komplikovat úklid těžko schnoucí nádobí. Funkce extra sušení zrychlí celý proces vysoušení.

  • Intenzivní 70 °C
  • Auto 45-65 °C
  • Eco 50 °C
  • Sklo 40 °C
  • TurboSpeed 20min 60 °C
  • Hodinový 65 °C