Přijďte na nejbližší prodejnu - vybrat

Bosch SMS 46GI01E OBAL POŠKOZEN

Zboží je vyprodáno

Bosch SMS 46GI01E OBAL POŠKOZEN

Kód výrobku: SMS46GI01E_ZT02
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Myčky nádobí ZLEVNĚNO

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. 

Myčka na nádobí šetrná k vašim uším

Myčka Bosch SMS46GI01E v moderním nerezovém designu má přívlastek 4Silence Plus díky svému ultra tichému 46dB provozuS energetickou třídou A++ šetří vaše finance i životní prostředí. Model je vybaven výměníkem tepla, který vodu předehřívá v mycím prostoru, aby nedocházelo k teplotním šokům. Proto se skvěle postará i o vaše cenné sklo nebo porcelán. Přehledný displej vám zajistí jednoduchý výběr programu a zobrazí informace o zbývajícím čase a stavu myčky. Dále je povrch upraven speciální ochranou proti otiskům prstů.

 

 

Spuštění programu přesně ve stanovený čas

Myčka obsahuje koše VarioFlex, které je možné různě nastavovat a měnit, takže je více místa i pro větší kusy nádobí. Její předností je také funkce Extra sušení špatně schnoucího nádobí.  Díky elektronické funkci odloženého startu můžete u zvoleného programu nastavit požadovaný čas spuštění.

Automatický program

Nejlepší výsledky mytí a úsporu vody a energie vám zajistí automatický program, kterým je myčka BoschSMS46GI01E vybavena. Ten nastaví spotřebu vodu, ideální teplotu a dobu oplachování, přesně podle úrovně znečištění. Funkci VarioSpeed Plus jistě oceníte v průběhu rodinné oslavy nebo při pořádání večírku, když budete potřebovat rychle čisté a usušené nádobí. Doba mytí se sníží až o 66 %. 

 

 

Zaručená bezpečnost

Systém AquaStop vám zaručí, že se nemusíte bát škody způsobené vodou. Zahrnuje dvouvrstvou přívodní hadici, bezpečnostní ventil a podlahovou vanu s plovákovým spínačem, který zajišťuje 100% ochranu proti poškození vodou. Množství nádobí v myčce zjišťuje otočný LoadSensor, který rozezná hladinu vody a poskytuje tak optimální využití vody. Dokonce i při částečném nebo plném naplnění spotřebiče a šetří tak vodu a elektrickou energii. Inovativní systém AquaSensor se postará o vždy skvěle umyté nádobí. Přesně reguluje množství potřebné vody v závislosti na typu a stupni znečištění, které zjistí pomocí světelného paprsku. Podle množství zbytků jídla, tuku nebo pozůstatků čisticího prostředku, systém v procesu oplachování vyhodnocuje, zda v oplachování pokračovat či nikoliv.