Přijďte na nejbližší prodejnu - vybrat

Bosch MMB64G3M POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Zboží je vyprodáno

Bosch MMB64G3M POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Kód výrobku: MMB64G3M_ZT08
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Příprava potravin ZLEVNĚNO

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. 

Tichý

Bosch Silent Mixx MMB64G3M seká a mixuje rychle, spolehlivě a zejména tiše. Silent Mixx je nejtišší mixérod značky Bosch díky inovativnímu systému redukce hluku. I přes velmi tichý provoz se vyznačuje velkou silou (800 W), která zvládne rozdrtit led i nasekat bylinky. Robustní nádoba ThermoSafe z termo skla zaručí bezpečné mixování horkých polévek i studených nápojů.  

Nerezový nůž

Mixér je vybaven nerezovým nožem Easy Click, který zaručuje ty nejlepší výsledky v sekání, drcení, krájení a mixování. Sekáček lze vyjmout a snadno vyčistit. Součástí mixéru je velká nádoba s kapacitou 2,3 l a užitým objemem 1,5 l s možností přidání filtru pro výrobu smoothies. Dále je k dispozici malý sekáček pro rychlé sekání bylinek, cibule nebo koření.    

Programy

Mixér Silent Mixx MMB64G3M 3 automatické programypro výrobu smoothies, sekání a drcení ledu. Dále pak plynulou regulaci a funkci Pulse. Nerezové tělo mixéru s podsvíceným manuálním ovládánímbude slušet každé kuchyni. Všechny plasty, které se dostanou do kontaktu s jídlem, jsou bez obsahu BPA