Přijďte na nejbližší prodejnu - vybrat

Boogie Board New Jot 8.5 černý J31020001

Zboží je vyprodáno

Boogie Board New Jot 8.5 černý J31020001

Kód výrobku: J31020001
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Android tablety

 

Boogie Board New Jot 8.5

Boogie Board Jot 8.5 je skvělý pomocník, který do vaší domácnosti přinese prostor pro psaní poznámek, nákupních seznamů či nadcházejících úkolů, přičemž po jejich splnění je můžete hned smazat a připravit si tak prostor pro nové. Zbavíte se tak nalepovacích lístečků a poznámek poházených všude po místnosti, které se navíc většinou stačí ztratit.

 

 

 

 

Jednoduché používání

Základem tabletu Jot 8.5je povrch s vysokým kontrastem, na kterém budou všechny poznámky snadno čitelné. Elegantní styl i tenká a zároveň odolná konstrukce pak slibují, že se tablet bude snadno používat, držet i přenášet a bez obav vydrží několik let. Dvojice magnetů na zádech přístroje v neposlední řadě poslouží ke snadnému uchycení například na lednici.

 

 

 

Mobilní aplikace

Díky vysoce kontrastnímu povrchu tabletu Jot 8.5 můžete využít novinku v podobě skenování poznámek do mobilní aplikace. Jednoduše využijete automatický či manuální mód a během několika okamžiků budete mít například nákup uložený v mobilu na cestu do obchodu. V telefonu je pak můžete dále editovat či mazat.