Bezdrátová sluchátka přes hlavu Marley Positive Vibration XL

Zboží je vyprodáno

Bezdrátová sluchátka přes hlavu Marley Positive Vibration XL

Plně obklopující uši, Stereofonní, Bezdrátový, Měděná, Bílá
  • sluchátka jsou vyrobena z recyklovaných materiálů, takže pomáhají myslet na ochranu životního prostředí
  • za použití unikátních materiálů navíc dostala sluchátka do vínku i krásný a nepřehlédnutelný design
  • technologie Bluetooth 5.0 zajistí bezdrátové připojení k telefonu a bezztrátový přenos vašich skladeb v dosahu až 12 metrů
  • na jedno nabití vám sluchátka poskytnou celých dvacet čtyři hodin poslechu, po 10minutovém nabíjení můžete poslouchat až 4 hodiny
  • sklápěcí konstrukcesluchátek umožňuje snadnou přepravu
Kód výrobku: POSVIBXLCO
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Sluchátka přes hlavu

Bezdrátová sluchátka přes hlavu

Marley Positive Vibration XL

Sluchátka Positive Vibration XL vás na první pohled zaujmou působivým designem, který vkusně doplní váš styl. Příjemná kombinace barev a čalouněný hlavový most však nejsou zdaleka jejich jedinou příjemnou vlastností. Jen těžko byste hádali, že tato atraktivní sluchátka jsou výsledkem ekologické výroby. Firma Marley totiž dbá na udržitelnost a využívání recyklovatelných materiálů. Vy tak dostanete do rukou opravdu kvalitní a krásná sluchátka, ale ještě navíc pomůžete k ochraně přírody. A pokud přemýšlíte, zda je název firmy pouhá shoda jmen s legendárním hudebníkem, tak nejste vedle. Její zakladatel je totiž synem Boba Marleyho a snaží se tak pokračovat v otcově odkazu nejen hudebně, ale i ochranou životního prostředí.


Špičkový a pohodlný poslech

I přes důraz na šetrnou výrobu však pozadu nezůstává ani vynikající zvuk. Díky jejich konstrukci a technologiím dopřejí vašim uším čistě intonované skladby navíc s perfektními basy. K tomu, abyste si naplno užili poslech hudby, zcela jistě přispějí i jemné náušníky z paměťové pěny, které poskytují komfort a zároveň zajišťují izolaci od hluku zvenčí. A s polstrovaným hlavovým mostem vás nebudou sluchátka tlačit na hlavě.

Dlouhá výdrž

V neposlední řadě se sluchátka chlubí mimo jiné skvělou výdrží při bezdrátovém provozu. Na jedno nabití totiž dokážou odehrát celých dvacet čtyři hodin, s čímž si vystačíte i na celý týden. S technologií rychlého nabíjení vám navíc stačí pouhých deset minut pro čtyři hodiny poslechu.

Příjemná konstrukce

Další z řady výhod je možnost výběru mezi bezdrátovým poslechem a vychutnáváním požitku z oblíbených melodií s kabelem, který má textilní povrch, a tudíž se jen tak lehce nezauzluje. Určitě oceníte také dobrou skladovatelnost sluchátek. S jejich sklopnou konstrukcí nezaberou tolik místa a lépe se přepravují například v batohu.

Praktické funkce

Jako doplňující prvek byl do sluchátek zabudován mikrofon, který přijde vhod zejména při hraní her nebo komunikaci s přáteli, zkrátka všude tam, kde je dostupný hlasový chat. Pokud se rozhodnete užít sluchátka bez využití kabelu, spárujte je jednoduše s telefonem nebo jiným zařízením pomocí technologie Bluetooth 5.0, která vám umožní nerušené přehrávání v dosahu až 12 metrů.