Apple iPhone 6s 64GB Gold

Zboží je vyprodáno

Apple iPhone 6s 64GB Gold

Kód výrobku: MKQQ2CNA
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Mobilní telefony

IPhone 6S od americké společnosti Apple přináší především celou řadu inovací oproti svým předchozím modelům. Ostatně, jak sám výrobce hlásá - Změnilo se jenom všechno. Inovace najdete na všech úrovních, ať už jde o technologii displeje či fotografování. Užijete si nové způsoby ovládání, které nikde jinde neuvidíte a budete ošáleni dokonalým designem, který z vašeho telefonu udělá jedinečný módní doplněk.

Jedinečný vzhled

U nového iPhonu tvůrci využili nové slitiny hliníku, jenž mu propůjčuje jehojedinečný vzhled. Že jde ovysokou kvalituaprémiové zpracovánípoznáte na první pohled nejen vy, ale i všichni vaši přátele. Pochlubte se stylovým módním doplňkem a nechte ostatní zblednout závistí.Retina HD displej telefonu nabídne úhlopříčku4,7 palců a rozlišení1334x750při326 pixelech na palec. Navíc se ukrývá podnejtvrdším a nejodolnějšímkrycím sklem.

Inovativní ovládání

Asi největší lákadlo, které nový iPhone nabízí je inovativní ovládání3D Touch. Tato technologie dokáže vnímat, jakhluboko přitlačíte na displej a umožňuje takrychlejší ovládánířady aplikací a rychlejší přítup k nejrůznějším prvkům. Telefon pak na vaše počínání reaguje jemnými klepnutími, o která se staráTaptic Engine, takže vždy máte nad svým přístrojem plnou kontrolu.

Kvalitní fotoaparáty

Oblíbený fotoaparátiSight nabídne rozlišení12 Mpx a zaručí ostré, jemně vykreslené fotografie. Navíc dokáže pořídit videa v4K rozlišení, tedy čtyřnásobném rozlišení oproti HD 1080p. Předním5Mpx fotoaparátemFaceTime HD fotí krásné selfie snímky, které jen čekají, až si je dáte za rámeček. Novinkou jsouLive Photos, tedy živé fotografie. IPhone zachytí čas před i po pořízení snímku a nabídne tak nový pohled na pořizování i prohlížení fotografií. Dejte tak vzniknout unikátním albům plným živých vzpomínek, kterým vdechnete život pouhým přitlačením na displej.

Vysoký výkon

Nový čipA9, dostupný jen pro výrobky Apple se pyšní označenímnejvyspělejší čip ve smarphonu. Díky němu zažijete, až o 70 % vyšší výkon CPU a veškerý běh systému bude neuvěřitelně plynulý a bez sekání. Zároveň pocítíte i o90 % procent vyšší výkon GPU a veškeré hry a aplikace se vykreslí s nejvyššími detaily a poběží bez záseků.

Rychlé připojení

Pro připojení k internetu uvítáte novou technologiiLTE Advanced, která disponuje aždvojnásobnými rychlostmi oproti předchozí generaci. Zároveň podporuje víc LTE pásem, než kterýkoliv jiný smartphone. A i při připojení k domácí síti Wi-Fi si můžete prohlížet webové stránky a stahovat obsah dvakrát rychleji.

Nejlepší operační systém

Nová verze operačního systémuiOS 9 slibuje být tímnejvyspělejším anejbezpečnějšímoperačním systémem od Applu. Vylepšení dosáhl jak samotný systém, tak nativní aplikace a celý systém je nyníchytřejší až téměřnepostradatelný. Velkou výsadou produktů Apple je i hlubokáintegrace softwaru s hardwarem, díky čemuž je běh systému neuvěřitelněplynulý aovládání okamžité. A bohatý a elegantně uspořádaný obchod s aplikaceApp Storenabídne celou řadu jak placených, tak zdarma stažitelných aplikací.