Menu
Menu

Apka test

Mobilní aplikace OKAY.CZ

Nakupujte elektro a nábytek ať jste kdekoliv. Vše vyřídíte pohodlně na svém smartphonu.

 

  • kompletní sortiment elektra a nábytku na jednom místě

  • jako první budete mít přehled o chystaných akcích

  • díky osobnímu věrnostnímu kódu si potvrdíte svůj nákup


 

Proč mít mobilní aplikaci OKAY.CZ

 

1. Elektro a nábytek na jednom místě

 

Můžete nakupovat na každém kroku. Jednoduše na smartphonu. Pohodlně si vyberete v aplikaci zboží a necháte si ho dovézt až domů, nebo si ho zajdete vyzvednout na prodejnu.

 

 

2. Váš věrnostní kód

 

Díky osobnímu věrnostnímu kódu si jednoduše u pokladny necháte z displeje telefonu načíst kód a my v budoucnu poznáme, že jste zboží nakoupili právě vy. Při ztrátě účtenky se tak nemusíte obávat komplikací.

 

3. Jednoduché vyhledávání

 

V mobilní aplikaci můžete jendoduše najít přesně to, co potřebujete. Zboží je roztříděné do přehledných kategorií, a tak se během nákupu určitě neztratíte.

 

 

4. Informace o každé akci 

 

Budete mít jako první přehled o chystaných akcích, takže vám neuteče žádná sleva. Můžete si taky vybrat z rozbaleného zboží, které je levnější.

 

 

5. Historie objednávek

 

Můžete pohodlně sledovat historii svých objednávek. Už nebudete muset dlouze vzpomínat na to, kdy jste si koupili novou TV. Stačí se mrknout do aplikace a víte to raz dva.

 

 

6. Vyhledání nejbližší prodejny

 

Během pár sekund najdete nejbližší prodejnu OKAY. V aplikaci je totiž inteligentní funkce, která vás sama nasměruje do nejbližší prodejny.

 

SK

 

 

 

Mobilná aplikácia OKAY.SK

Nakupujte elektro a nábytok nech ste kdekoľvek. Všetko vybavíte pohodlne na svojom smartfóne.

 

  • kompletný sortiment elektra a nábytku na jednom mieste

  • ako prvý budete mať prehľad o plánovaných akciách

  • vďaka osobnému vernostnému kódu si potvrdíte svoj nákup


 

Prečo mať mobilnú aplikáciu OKAY.SK

 

1. Elektro a nábytok na jednom mieste

 

Môžete nakupovať na každom kroku.Jednoducho cez smartphone. Pohodlne si vyberiete v aplikácii tovar a necháte si ho doviezť až domov, alebo si ho zájdete vyzdvihnúť na predajňu.

 

 

2. Váš vernostný kód

 

Vďaka osobnému vernostnému kódu si jednoducho pri pokladni necháte z displeja telefónu načítať kód a my v budúcnosti spoznáme, že ste tovar nakúpili práve vy. Pri strate účtenky sa tak nemusíte obávať komplikácií.

 

3. Jednoduché vyhľadávanie

 

V mobilnej aplikácii môžete jednoducho nájsť presne to, čo potrebujete.Tovar je roztriedený do prehľadných kategórií, a tak sa počas nákupu určite nestratíte.

 

 

4. Informácie o každej akcii 

 

Budete mať ako prvý prehľad o plánovaných akciách, takže vám neutečie žiadna zľava. Môžete si tiež vybrať z rozbaleného tovaru, ktorý je lacnejší.

 

 

5. História objednávok

 

Môžete pohodlne sledovať históriu svojich objednávok. Už nebudete musieť dlho spomínať na to, kedy ste si kúpili novú TV. Stačí sa mrknúť do aplikácie a viete to raz dva.

 

 

6. Vyhľadanie najbližšej predajne

 

Behom pár sekúnd nájdete najbližšiu predajňu OKAY.V aplikácii je totiž inteligentná funkcia, ktorá vás sama nasmeruje do najbližšej predajne.