Americká lednice BEKO GN1416231JX

Zboží je vyprodáno

Americká lednice BEKO GN1416231JX

A++, Čistá kapacita chladničky 376 l, Čistá kapacita mrazáku 154 l, Mrazicí výkon2 8 kg/24h, Hlučnost 43 dB, Displej , Výška 1790 mm, Šířka 908 mm, Hloubka 760 mm
  • Energetická třída A++ ti zajistí velkou úsporu peněz
  • Velký objem lednice 376 l ideální pro početnou rodinu
  • S nastavitelnými policemi si prostor v lednici uspořádáš dle svého
  • S technologii Active Blue Lightti ovoce a zelenina vydrží déle čerstvá
  • Přizpůsob si teplotu každému jídlu podle tvých představ, díky technologie Multizone
  • Užij si až 3x delší čerstvostpotravin
  • Mrazáks kapacitou 154 l uspokojí i více náročné rodiny
  • Vnitřní LED osvětlení je ekologické a snížíti tak náklady na elektřinu
  • Rozměry: 1790x908x760 mm (VxŠxH)

Neváhej a pořiď si ještě dnes tuto dokonalou objemnou americkou lednici! 

 

 

Kód výrobku: GN1416231JX
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Nerezové americké lednice

Americká lednička BEKO GN1416231JX

Hledáte novou chladničku, která poskytne vašim potravinám tu nejlepší péči a zároveň dodá moderní vzhled vaší kuchyni? Pokud ano, tak si určitě zamilujete americkou chladničku BEKO GN1416231JX, která zvládne obě tyto kritéria splnit na jedničku. Její celkový objem činí 530 litrů= 376 litrů chladicí a 154 litrů mrazicí část, můžete si tak být jisti, že v ní vždy naleznete dostatek prostoru.

Dále jistě oceníte i velké množství funkcí a doplňků,které vám nabízí. Jedná se například o ProSmart Invertorový kompresor, který je až 4x tišší než ten standardní, spotřebuje méně elektřiny a pyšní se dlouhou životností, pachový filtr, jehož úkolem je eliminovat zápach a bakterie uvnitř spotřebiče, či Turbo Ice Maker. Chladnička navíc patří do energetické třídy A++, takže je šetrná nejen k životnímu prostředí, ale především k vaší peněžence.

Až 30 dní čerstvé potraviny

Rádi byste doma měli zásoby zdravého ovoce a zeleniny,ale tyto potraviny nevydrží ve vaší lednici dlouho čerstvé? Pokud ano, tak si určitě zamilujete technologii EverFresh+. Jejím úkolem je kontrolovat vlhkost vzduchu ve speciální skladovací přihrádce a pomocí proudícího vzduchusnižovat kondenzaci a vlhkost z plodů.

Díky tomu jsou teplotní výkyvyv tomto prostředí minimální.Výsledkem vám budou chutné a zdravé potraviny, které si zachovají svoji vůni a čerstvost až 3x déle.

Lednice se přizpůsobí vašim potřebám

Potřebovali byste občas více prostoru v mrazicí části, další měsíc by se zase hodilo více místa v té chladicí či byste radši dali přednost nulové zóně? U většiny spotřebičů je přesně dáno, co se kde nachází, ovšem, lednice Beko je jiná.

Disponuje totiž technologií MultiZone,která se dokonale přizpůsobí vašim potřebám.Jedná se o prostor o objemu 96 litrů, který můžete využít jako 4* mrazák s teplotou až - 24 °C či lednicis teplotou až + 10 °C. Je jen na vás,co se vám zrovna hodí více.

Aktivní modré světlo

Hlavním úkolem americké chladničky Beko je prodloužit životnost vašich uložených potravin. Aby toho mohla dosáhnout, disponuje zásuvkami s technologií Active Fresh Blue Light.

Jedná se o aktivní modré světlo,které prodlužuje skladovatelnost čerstvého ovoce a zeleniny = zachovává jejich originální chuť, barvu a nutriční hodnoty. Působením tohoto světla se na uložených surovinách netvoří plíseň, minimalizuje se množení bakteriía proces fotosyntézy je udržován v chodu.

LED osvětlení

Pokud se rozhodnete vyrazit uprostřed noci na průzkum lednice, určitě oceníte její kvalitní LED osvětlení. Jeho úkolem je zajistit, aby rovnoměrně a přehledně osvětlovalo všechny přihrádkya nedovolilo, abyste přehlédli dobrotu, na kterou máte zrovna chuť.

Velkou výhodou je, že se jedná o velice ekologické řešení,které má pozitivní vliv na vaše potraviny. Oproti klasické žárovce se nezahřívá, takže se neurychluje proces kaženípotravin, a navíc jsou sníženy náklady za elektřinu.

Upravte si vnitřní prostor podle sebe

Dalo by se říct, že ve všech lednicích slouží police na dveříchke skladování pet lahví, kartónů s džusy či mlékem, zavařenin, různých dochucovadel nebo omáček. Ovšem, ne každá chladnička je přizpůsobena k reálnému životu.

Určitě se vám již několikrát stalo, že jste museli několikrát přeskládat celý vnitřní prostorspotřebiče, abyste do něj vložili vše, co potřebujete. Proto lednice Beko disponuje speciálními poličkami, které je možné posunout o 8 cm nahoru či dolů. Od teď vás již nic nebude omezovat.

Máte zájem o jinou americkou lednici? Podívejte se na nášširoký sortiment amerických lednic.