Amazfit Arc Black

Zboží je vyprodáno

Amazfit Arc Black

Kód výrobku: AMAZFITARC
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Fitness náramky

Chytrý náramek Amazfit značky Xiaomi nabízí dotykový 0,42" OLED displej, výdrž jednoho nabití 20 dní, sledování tepu, kvality spánku a dalších funkcí. Keramické tělo se silikonovým páskem váží pouhých 20 g, tudíž nepřekáží u každodenních aktivit a díky vodotěsnému tělu jej nemusíte sundávat ani ve sprše či bazénu.

 

 

OLED dotykový displej

OLED displej není doménou pouze chytrých telefonů a televizí, ale i ostatních zařízení jako je fitness náramek. Náramek je vybaven 0,42" dotykovým OLED displejem díky čemuž není potřeba žádného dalšího tlačítka. Povrch displeje je chráněn před UV a poškrábáním. Dále displej disponuje dobrými pozorovacími úhly a dobrou viditelností i při přímém slunečním svitu.

 

 

20 dní bez nabíjení

O chod se stará 70mAh lithiová baterie, která zvládne být v provozu až 20 dní, 480 hodin aktivních operacína pouhé jedno nabití. Nabíjení lze pomocí bezdrátové nabíječky, přičemž plné nabití trvá pouhých 30 minut

 

 

Propojení s chytrým zařízením

Díky Aplikaci od značky Xiaomi se dozvíte nespočet informací v přehledné formě. Aplikace vám pouze nepředkládá suchá data, ale zvládne zhodnotit, kdy jste během dne nebo týdne nejaktivnější. Náramek zvládne upozornit slabou vibrací na příchozí hovor.  

Moje prodejna

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefon: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

oblíbená prodejna (změnit)

zboží na prodejně zobrazit na mapě