Aligator S4080 Duo šedá

Zboží je vyprodáno

Aligator S4080 Duo šedá

Kód výrobku: AS4080GR
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Tlačítkové mobily

Společník do nepohody

Chytrý telefon Aligator S4080 Duo v šedém hábitu bude tou správnou volbou pro všechny, kdo hledají spolehlivý telefon s dostatkem funkcí a za přiměřenou cenu. Moderní, čistý design s oblými rohy si ihned oblíbíte a díky svým rozměrům 122x64x10 mm vám skvěle padne do ruky. V závěsu za povedeným designem je hardwarové a softwarové vybavení, které stejně jako vzhled, dělá mobilnímu telefonu čest. Spolehnout se tedy můžete nejen na hezký design, kvalitní výrobní zpracování, ale také na výpočetní výkon s širokým softwarovým vybavením. 

Multimediálně zdatný

Velmi důležitou součástí výbavy chytrého telefonu jsou přenosové technologie a další doplňkové služby.  K prvním zmíněným se řadí Wi-Fi pro bezdrátový příjem internetu, Bluetooth pro přenos souborů či připojení externího zařízení, ale také GPS přijímač pro sledování polohy. Mezi další vychytávky patří senzor náklonu/otočení, FM rádio, microUSB port či 3,5mm JACK. Jako velmi užitečnou funkcí shledáte přítomnou dvou slotů pro SIM karty tzv. DUAL SIM. O pohon celé soustavy hardwaru a softwaru se stará akumulátor o kapacitě 1500 mAh.

Výkonné zázemí

I přes svou nižší pořizovací hodnotu se Aligator S4080 pyšní slušným výpočetním výkonem, jenž plně uspokojí potřeby nenáročného uživatele i operačního systému Android 6.0 Marshmallow. Pod kapotou se skrývá ověřený chipset Quad core, 4x Cortex A7 s 3D akcelerátorem. Po ruce procesoru je vždy připravena 1GB operační paměť. Prostor pro uživatele, nazývaný vnitřní paměť, disponuje 8GB úložným prostorem, který lze pomocí microSD karty navýšit až o 32GB. O skutečnou prezentaci dat se postará 4" displej s rozlišením 480x800 nebo WVGA. Zábavu a záznam jedinečných okamžiků má na svědomí dvojice fotoaparátů o rozlišení 2 MP a 5 MP.