ALCATEL ONETOUCH POP (10) LTE

ALCATEL ONETOUCH POP (10) LTE

ALCATEL ONETOUCH POP (10) LTE

Kód výrobku: POTBALP360051

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Tablety

Nejprodávanější Tablety

1
Skladem
2
3

Jedinečné zařízení

ALCATEL ONETOUCH POP (10), je další tablet z velké rodiny výrobku firmy Alcatel. S úhlopříčkou 9,6'' na něm můžete snadno prohlížet webové stránky i sledovat filmy. Tablet je pouze 7,9 mm tenký a váží 400 g. Pro pohodlné psaní je možné dokoupit ergonomickou klávesnici, která perfektně sedí k celkovému designu tabletu a zajistí vám komfortní psaní ať už e-mailů, či románů.

Vysoký výkon

Celý tablet pohání čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,2 GHz, kterému v práci pomáhá 1 GB RAM. To celé je zastřešeno operačním systémem Android 5.0, který poskytuje mnoho možností přizpůsobení a velké množství aplikací pro každodenní starosti, zábavu i práci. Interní paměť vám poskytne 8 GB místa, který můžete využít pro svá data a aplikace.

Skvělé funkcie

K internetu je možné se připojit pomocí Wi-Fi, která podporuje standart 802.11 b/g/n nebo i pomocí vysokorychlostnímu mobilnímu internetu 4G (LTE). Pro přenos souborů na menší vzdálenost enbo připojení bezdratových sluchátek využijete Bluetooth. Pro komunikaci s přáteli či selfie využijete přední 2 Mpx kameru, zatímco zadní s 5 Mpx poskytne líbivé fotografie z dovolené.

ALCATEL ONETOUCH POP (10) LTE
ALCATEL ONETOUCH POP (10) LTE
ALCATEL ONETOUCH POP (10) LTE