ALCATEL ONETOUCH IDOL X (6040D) Red

Zboží je vyprodáno

ALCATEL ONETOUCH IDOL X (6040D) Red

Kód výrobku: OT6040DR
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Tlačítkové mobily

Skvělý design a spolehlivé funkce. To je atraktivní smartphone Alcatel One Touch Idol Xv červené barvě. Chlubí se extra štíhlým provedením s tloušťkou pouhých 6,4 mm. K dispozici je také kapacitní IPS displej v rozlišení 1920 x 1080 pixelů a s úhlopříčkou 5". Displej je chráněný ochranným sklem Dragontrail. S podporou dvou aktivních SIM karet máte vše důležité v jednom telefonu.

Bezchybný provoz chytrého telefonu Alcatel One Touch Idol Xzajišťuje výkonný čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,5 GHz o 2GB RAM. Bez problémů si tedy poradí s náročnějšími aplikacemi i nejnovějšími hrami. Vše pod záštitou operačního systému Android 4.2 Jelly Bean.

Mezi další přednosti smartphone Alcatel One Touch Idol Xpatří kvalitní fotoaparát s rozlišením 13,1 Mpix, který zaručí maximální kvalitu všech fotografií. Nechybí ani přisvětlovací LED dioda a automatické ostření. Oblíbené videohovory si zpříjemníte s 2Mpix fotoaparátem na přední straně.

S telefonem Alcatel One Touch Idol X si vychutnáte hudbu i vedeo ve všeh nejpoužívanějších formátech. Nechybí ani HD kvalita pro video, či funkce HD Voice. Se všemi soubory si poradí interní paměť, která pojme až 16 GB dat.