ALCATEL ONETOUCH 6039Y IDOL 3 (4.7) Dark Grey ROZBALENO

Zboží je vyprodáno

ALCATEL ONETOUCH 6039Y IDOL 3 (4.7) Dark Grey ROZBALENO

Kód výrobku: 6039Y3GREY_ZT01
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Mobilní telefony

Hledáte chytrý telefon za rozumnou cenu s velkým počtem kvalitních funkcí a to vše v elegantní provedení? Pak je vaše hledání končí právě zde u smartphonu Alcatel OneTouch Idol 3. Skvěle zpracovaný design s úzkými rámečky v kovovém provedení ihned přitáhne váš zrak. Líbivý vzhled jde ruku v ruce s celkovými rozměry telefonu, kdy při tloušťce 7,5 mma váze 110 gramůnebudete mít nejmenší problém s pohodlným používáním. Jedná se o ideálního společníka pro každodenní zátěž, ať jíž pro práci nebo zábavu. 

Pod kvalitně zpracovanou vizáží se skrývá dostatečná výpočetní síla i pro náročnější operace. Základ tvoří čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 410, který si díky pracovní frekvenci 1,2GHz poradí s každým zadaným úkonem. Podporou pro jeho nepřetržitý a svižný provoz je 1,5 GB operační paměti, do které skladuje všechny vaše požadavky a mezivýpočty. Všechny tyto data se perfektně vyobrazí na 4,7" velkém IPS displeji. Hlavní roli zde hraje výrobní postup a použité technologie, které velmi citelně zlepšili čitelnost na slunci, ale také velmi přívětivě HD rozlišení 1280x720 pixelů.

Pro všechny, kdo rádi dokumentují své zážitky, jsou vždy v pohotovosti dva integrované fotoaparáty s dokonale padnoucím rozlišením. Hlavní zadní kamera 13 Mpx nabízí širokou paletu funkcí, díky kterým budete vždy v obraze, a nic vám neunikne. Na velmi oblíbená selfie či videohovory je připravena přední 5 Mpx kamera. Pro ukládání vašich fotek či videí můžete využít vestavěnou paměť 8 GB, kterou lze bez obtíží rozšířit pomocí microSD karty (až 128 GB). Telefon je vybaven klasickou sadou možných připojení jako USB, Bluetooth či WiFi. Abyste mohli být online kdekoliv, slouží 4G modul s vysokou přenosovou rychlostí.

Moje prodejna

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefon: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

oblíbená prodejna (změnit)

zboží na prodejně zobrazit na mapě