Přijďte na nejbližší prodejnu - vybrat

Acer Aspire E15 NX.GCEEC.005

Zboží je vyprodáno

Acer Aspire E15 NX.GCEEC.005

Kód výrobku: NXGCEEC005
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Levné notebooky

Notebook Acer Aspire E15 (NX.GCEEC.005) v černém provedení se výborně se hodí pro všechny uživatele, kteří počítač potřebují k práci, na brouzdání po Internetu, sledování filmů i hraní her. Díky své velikosti nabízí pohodlnou klávesnici s numerickým blokem, takže se vám bude snadno psát i dlouhodobě. Vícedotykový touchpad vám usnadní práci s operačním systémem Windows 10.

Displej a výkon

Displej vám nabídne úhlopříčku 15,6", LED podsvícení a Full HD rozlišení 1920 x 1080 px. Srdcem celého stroje je dvoujádrový procesor Intel Pentium 3556U s pracovní frekvencí 1,7 GHz. Pomocnou ruku mu při chodu podává 4 GB operačních pamětí. Obrazová data displeji dodává integrovaná grafická karta Intel HD Graphics. Všechna svá data si můžete pohodlně ukládat na pevný disk s kapacitou 1 TB.

Možnosti připojení a výdrž

DVD mechanika je stále oblíbenou a žádanou součástí notebooku a ani tomuto modelu nechybí. Další zařízení snadno připojíte pomocí trojice portů USB. Data můžete přenášet bezdrátově pomocí technologie Bluetooth 4.0. O připojení externího monitoru či televize se postará port HDMI. Zabudovaná webkamera s mikrofonem vám usnadní komunikaci s přáteli, ať jste kdekoliv. K Internetu se snadno připojíte prostřednictvím Wi-Fi se standardy 802.11b/g/n. S notebookem je dodáván operační systém Windows 10, se kterým můžete nepřetržitě pracovat až 5 hodin na baterii.

Moje prodejna

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefon: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

oblíbená prodejna (změnit)

zboží na prodejně zobrazit na mapě