3D BRÝLE VR-X2 BÍLÉ

3D BRÝLE VR-X2 BÍLÉ

3D BRÝLE VR-X2 BÍLÉ

Kód výrobku: VRX2BOX

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
3D brýle

Virtuální brýle druhé generace udělají z obyčejného mobilního telefonu kino prostředí pro sledování filmů, videí a hraní her. Slouží také na rozšířenou virtuální realitu díky výsuvnému krytu pro fotoaparát. Oproti své starší generaci je nová konstrukce vylepšená o chlazenía snadnější vyjmutí telefonu. Vhodné pro širokou škálu telefonů iOS i android v rozmezí od 3,5" do 6" velikosti úhlopříčky. Rozsah IPD 58-72 mmumožňuje pohodlné sledování VR pro každého. Polstrování kolem očí a elastický popruh zajišťují pohodlný zážitek z virtuální reality.

 

Kino z pohodlí domova

Není třeba nikam chodit. Kdekoliv je možno si udělat vlastní kino. Domov či cesta z práce se ve zlomku sekundy promění na kino sál s možností sledování ve 3D. Vše, co je k tomu potřeba je mobilní telefon.

 

 

Kompatibilní se širokou škálou telefonů

VR-X2 se hodí pro všechny telefony s úhlopříčkou od 3,5" do 6", který nepřesáhne rozměry 163 mm na délku a 83 mm na výšku. Ať už Google play nebo Apple store nabízejí spoustu aplikací, díky kterým si užijete virtuální realitu plnými doušky. Brýle dokonce umožňují procházky ulicemidíky Streetview.

 

 

Vše pro pohodlí

Nastavitelný popruh a měkké polstrování dodává pohodlí při sledování. Nastavitelný rozestup mezi čočkami 58-72 mm vyhoví individuálním potřebám, stejně jako místo pro konektor sluchátek na všech používaných místech. Bluetooth ovladač telefonu dělá VR zážitek ještě intenzivnější, ten je však nutné si dokoupit.

3D BRÝLE VR-X2 BÍLÉ
3D BRÝLE VR-X2 BÍLÉ
3D BRÝLE VR-X2 BÍLÉ
3D BRÝLE VR-X2 BÍLÉ
3D BRÝLE VR-X2 BÍLÉ
3D BRÝLE VR-X2 BÍLÉ