27" LG 27MT93S

27

27" LG 27MT93S

Kód výrobku: 27MT93S

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Monitory s TV tunerem

Nejprodávanější Monitory s TV tunerem

1
Monitor LG 24TL510V
3 990 Kč
Skladem

Exkluzivní TV monitor s označením LG Flatron 27MT93S sice nebyl navržen pro profesionální fotografy či videoeditory, zato však nabízí kompletní škálu moderních technologií pro co největší uživatelské využití. S tímto monitorem vás čeká nesmírně široký výběr různorodé zábavy. Vynikající výbava už na první pohled zaujme třemi integrovanými tunery, a to DVB-T, DVB-C a DVB-S2. Monitor tedy dokáže plnit funkci skutečného televizoru, a to dokonce i s oblíbeným magickým dálkovým ovladačem.

Televizní zábavu, hraní her či práci na počítači si budete moci dopřát se vší parádou. Na velkém 27" Full HD displejije dostatek prostoru pro editování tabulek či dokumentů. Široké pozorovací úhly zajistí, že se před monitorem nemusí mačkat celá rodina. Odkudkoli v úhlu až 178 stupňů je obraz na monitoru viditelný bez ztráty kontrastu. Za tyto vlastnosti můžeme vděčit obrazovému panelu typu IPS, který potěší realistickými barvami a dokonce i plnou podporou trojrozměrného obrazu. Aktivní 3D s možností konverze vám obohatí veškeré sledování, ať už televizní, nebo herní.

Také konektorová výbava monitoru je obdivuhodná. Kromě nejmodernějšího HDMI 1.4 rozhraní, audiokonektorů či USB konektorů nabízí také užitečný slot Common Interface+ pro dekodér a satelitní kartu. Třešničkou na dortu je technologie Intel Wireless Display umožňující bezdrátový přenos obrazu ze zdrojového zařízení. Monitor LG Flatron 27MT93S je naprosto bez kompromisů.

 

Integrovaný televizní tuner umožňuje monitoru LG stát se nejen kvalitní PC periferií, ale také plnohodnotnou televizí s kvalitním příjmem digitálního vysílání.

Technologie IPS představuje revoluci u LCD monitorů. Molekuly tekutých krystalů jsou oproti TN principu řazeny souběžně. Díky tomu podávají mnohem lepší obraz.

Jednou z hlavních předností technologie IPS jsou vynikající pozorovací úhly. Obraz neztrácí barevnou hloubku ani při pohledu ze strany, takže poskytuje uživatelům lepší pohodlí.

Díky užitým technologiím obrazového panelu je dosaženo velmi širokého dynamického rozsahu a realistických barev, což ocení jak fotografové, tak milovníci filmů.

Dnes již standardní, přesto však stále atraktivní a extra jemné Full HD rozlišení představuje ideální hustotu pixelů pro fotografie, filmy, hry či pohodlnou práci.

3D technologie tohoto monitoru vás zvedne ze židle věrným zobrazením třetího rozměru. Pro dokonalé prožití filmového děje už nemusíte kupovat drahou 3D televizi.

Pohodlné 3D brýle jsou standardní součástí balení. Díky zcela nové technologii bez drátů či složitých okulárů si užijete třetí rozměr s větším pohodlím než kdy dříve.

Pro ty, který nechtějí být ničím omezeni. Inteligentní konverze obrazu převede do 3D jakýkoliv běžný obraz a přinese zajímavé osvěžení klasických filmů či sportovních utkání.

Velmi oblíbená technologie Dual Play vám poskytne zcela jedinečný pocit z hraní ve více lidech. Oba hráči si jen nasadí brýle a uvidí svou vlastní herní plochu přes celou obrazovku.

Konstrukce Cinema Screen spočívá v mimořádně tenkém rámečku kolem displeje. Tento nápaditý design vylepší vaše zážitky ze sledování filmů, seriálů či sportovních pořadů.

Integrované reproduktory špičkových monitorů LG se nezaleknou ani složitých hudebních kompozicí a přinesou vám kvalitní ozvučení při každé příležitosti.

Maximální kompatibilitu pro připojení ke každému notebooku přináší dvojice nejmodernějších konektorů HDMI, které ve vysoké kvalitě přenáší nejen obraz, ale i zvuk.

Díky funkci USB Quick View a podpoře formátů DivX si na monitoru můžete ihned přehrát video z USB paměťového média, jako je flash disk nebo externí HDD.

 

 

Hlavní vlastnosti 

  • úhlopříčka 27"
  • Full HD IPS panel
  • 3D technologie
  • MHL, Miracast, Svět her
  • Magický dálkový ovladač
  • DVB-T/C/S2 tuner
  • vestavěné reproduktory
  • design Cinema Screen
27
27
27
27