27" LG 27MD53D

27

27" LG 27MD53D

Kód výrobku: 27MD53D

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Monitory s TV tunerem

Nejprodávanější Monitory s TV tunerem

1
Monitor LG 24TL510V
3 990 Kč
Skladem

Další z řady výkonných počítačových monitorů nese název LG Flatron 27MD53D a zaujme vás nadprůměrnou výbavou, o níž si většina monitorů může nechat zdát. Už letmý pohled na tento monitor odhalí vyšší kvalitativní třídu. Velká obrazovka s úhlopříčkou 27" je vyplněna pixely s jemným Full HD rozlišením. Technologicky vyspělý IPS panel podává vynikající barvy i široké pozorovacích úhly. Pravé překvapení si monitor šetří až do doby, než přehrajete 3D video. Úchvatné podání třetího rozměru a populární konverze z 2D do 3D už není jen doménou drahých televizorů.

S LED monitorem LG Flatron 27MD53Dse nebudete ani na chvilku nudit, protože nabízí nepřeberné množství zábavných funkcí. Pokud vás unaví práce s počítačem, není nic jednoduššího než přepnout monitor na plnohodnotnou 3D televizi. Integrované tunery DVB-T a DVB-C poskytují příjem pozemního i kabelového vysílání ve vysoké kvalitě. Ani o zvuk se nemusíte starat, protože v konstrukci jsou zabudovány dva výkonné reproduktory.

Možnosti konektivity jsou také rozšířeny oproti levnějším modelům. Kromě klasického videokonektoru HDMIa audiokonektorů je k dispozici i slot Common Interface.  Výbornou zprávou je také SCART konektor a kompozitní vstup videa pro ještě dokonalejší barvy. To vše dělá z monitoru LG Flatron 27MD53D špičkový kus techniky do vaší domácnosti.

 

Integrovaný televizní tuner umožňuje monitoru LG stát se nejen kvalitní PC periferií, ale také plnohodnotnou televizí s kvalitním příjmem digitálního vysílání.

Technologie IPS představuje revoluci u LCD monitorů. Molekuly tekutých krystalů jsou oproti TN principu řazeny souběžně. Díky tomu podávají mnohem lepší obraz.

Jednou z hlavních předností technologie IPS jsou vynikající pozorovací úhly. Obraz neztrácí barevnou hloubku ani při pohledu ze strany, takže poskytuje uživatelům lepší pohodlí.

Díky užitým technologiím obrazového panelu je dosaženo velmi širokého dynamického rozsahu a realistických barev, což ocení jak fotografové, tak milovníci filmů.

Precizní technologie Smooth Color Change se postará o naprosto hladké barevné přechody i při rychlých změnách na obrazovce. Šetří oči všem hráčům i filmovým nadšencům.

Dnes již standardní, přesto však stále atraktivní a extra jemné Full HD rozlišení představuje ideální hustotu pixelů pro fotografie, filmy, hry či pohodlnou práci.

3D technologie tohoto monitoru vás zvedne ze židle věrným zobrazením třetího rozměru. Pro dokonalé prožití filmového děje už nemusíte kupovat drahou 3D televizi.

Díky vylepšené technologii Flicker Free budete 3D obraz přes své brýle vnímat jako čistější, plynulejší a zcela bez obtížného blikání, které by kazilo váš zrak.

Pohodlné 3D brýle jsou standardní součástí balení. Díky zcela nové technologii bez drátů či složitých okulárů si užijete třetí rozměr s větším pohodlím než kdy dříve.

Pro ty, který nechtějí být ničím omezeni. Inteligentní konverze obrazu převede do 3D jakýkoliv běžný obraz a přinese zajímavé osvěžení klasických filmů či sportovních utkání.

Integrované reproduktory špičkových monitorů LG se nezaleknou ani složitých hudebních kompozicí a přinesou vám kvalitní ozvučení při každé příležitosti.

Maximální kompatibilitu pro připojení ke každému notebooku přináší dvojice nejmodernějších konektorů HDMI, které ve vysoké kvalitě přenáší nejen obraz, ale i zvuk.

Velmi oblíbená technologie Dual Play vám poskytne zcela jedinečný pocit z hraní ve více lidech. Oba hráči si jen nasadí brýle a uvidí svou vlastní herní plochu přes celou obrazovku.

 

 

Hlavní vlastnosti

  • úhlopříčka 27"
  • Full HD IPS panel
  • 3D technologie
  • tunery DVB-T/C
  • vestavěné reproduktory
27
27
27