27" LG 27MA73D-PZ

27

27" LG 27MA73D-PZ

Kód výrobku: 27MA73D

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Monitory s TV tunerem

Nejprodávanější Monitory s TV tunerem

1
Monitor LG 24TL510V
3 990 Kč
Skladem

Vychutnejte si zábavu, prácii učenína novém monitoru LG 27MA73D. Díky IPS obrazovce si užijete ty nejrealističtější barvy viditelné ze všech úhlů pohledu, stabilní a jasný obraz s vysokým rozlišením 1920x1080 (Full HD). Technologie Smooth Color Change se stará o to, aby každý barevný odstín byl dokonale odlišen od jiného, celkový obraz je tak ostrý, jasnýa barvy už nikdy nebudou splývat do jednoho celku. Tomu napomáhá i kontrastní poměl 5M:1. Pro ještě více zábavy lze monitor propojit se smartphonem a vychutnat si na velké 27" obrazovce videa, fotkyči hry, které v něm máte uložené. Nejste si jisti, jaký konektor máte v počítači? Pak vězte, že s tímto monitorem chybu neuděláte, podporuje jak digitální HDMI rozhraní, které dnes najdeme téměř na každém stroji,  tak i starší analogové VGA, které mají především starší počítače.

Díky IPS technologiimá monitor LG 27MA73D výbornou vlastnost, že s měnícím se úhlem pohledu se nemění obraz, jako to znáte například z LED či LCD obrazovek. Skvělé podání barev, jas i ostrostzůstává, ať už se koukáte na monitor z jakéhokoliv úhlu. Takže se můžete pohodlně koukat s přáteli na film, aniž byste se prali o nejlepší místo u obrazovky, nebo si vytvořit panoramatický monitor z více kusů.

 

Unikátní design Cinema Screen pracuje s úzkým rámečkemobrazovky a otevřeným designem stojanu. Díky tomu vás při sledování filmu či práci na počítači nerozptylujea mnohem snadněji si zvyknete i na více monitorů u sebe, pokud to vaše práce vyžaduje. Poznejte zcela nové možnosti zábavy snoubené s elegancí a jednoduchými liniemi.

 

IPS panel od LG přináší mnohem více výhod, než jen široký pozorovací úhel. Jednou z hlavních předností jsou perfektně realistické barvy, které jsou k nerozeznání od originálu. Velkou výhodou je také vysoký rozsah jasu a rychlá obnovovací frekvence, díky čemuž je každý obraz hladký, plynulý a naplno nechává vyniknout vysoké Full HD rozlišení.

 

Máte v mobilu skvělé video, ale nechcete se tísnit u maličké obrazovky? Pak není nic snazšího, než smartphone propojit s monitorem, což umožňuje podpora MHL. Nyní si můžete užívat naplno videa, fotografiei oblíbené hry, které budou na novém monitoru vypadat ještě úchvatněji, než na malé obrazovce vašeho mobilního telefonu.

 

Abyste si své filmy, hry či surfování po internetu užili, jak se patří, je monitor LG 27MA73D vybaven technologií Smooth Color Change, která zajistí dokonale hladké přechody mezi jednotlivými odstíny. Můžete tak zcela zapomenout na rozmazané obrazy či neostré scény, kdy jeden odstín splývá s druhým. Tuto funkci využijete především u rychlých akčních scén či při hraní závodních her. Čistý obraz je ale vhodný i pro prohlížení internetu, kde pohled na ostré snímky mnohem méně namáhá oči.

27
27
27
27
27
27