24" LCD Acer SA240YA - IPS,FHD,VGA,HDMI,repro,FS OBAL POŠKOZEN

24

24" LCD Acer SA240YA - IPS,FHD,VGA,HDMI,repro,FS OBAL POŠKOZEN

Kód výrobku: UMQS0EEA04_ZT02

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
PC doplňky, kancelář ZLEVNĚNO

Nejprodávanější PC doplňky, kancelář ZLEVNĚNO

1
2
3

 

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.

Ultratenký monitor Acer SA0

Monitory značky Acer pocházející z řady SA0 jsou krásnou designovou lahůdkou, která však v sobě skrývá naprosto špičkový obraz. Kromě ultra tenkého bezrámečkového designu se tak můžete těšit na Full HD rozlišením, nízkou dobu odezvy nebo technologii IPS, která slibuje dokonalé zobrazení.

 

LCD Acer SA240YA

 

 

 

 

Elegantní a ultra-tenký

Základním prvkem designu přístroje je bezesporu tenká a stylová konstrukce, díky které se bude monitor nádherně vyjímat nejen ve vašem pokoji, ale třeba i na pracovním stole. Navíc k tomu přidává i stylový podstavec se vzorem ze soustředěných kruhů, který vypadá elegantně a přitom decentně.

 

LCD Acer SA240YA

 

 

 

Bezrámečkový design

Dalším jedinečným prvkem konstrukce je bezrámečkové provedení ZeroFrame. To vám dovoluje vychutnat si maximum toho, co vás opravdu zajímá. Navíc je zárukou plynulého přechodu při používání více monitorů najednou.

 

LCD Acer SA240YA

 

 

 

Výjimečný obraz

O maximálně detailní obraz se u monitoru stará rozlišení Full HD a široká škála barev. Superrychlá odezva 4 ms zabezpečí, že obraz nebude trpět takzvaným ghosting efektem, kdy se snímky například v akčních scénách překrývají přes sebe.

 

LCD Acer SA240YA

 

 

 

Tehcnologie IPS

Panely využívající IPS technologii jsou zárukou nejen krásných a sytých barev, ale i širokých pozorovacích úhlů. Prvotřídní obraz si tak vychutnají všichni pozorovatelé, ať už jim budete ukazovat fotky nebo se společně koukat na film.

 

LCD Acer SA240YA

 

 

 

Pohodlné sledování

Technologie ComfyView brání odrazům a předchází namáhání vašich očí. A dále také přináší jasnější barvy, s nimiž si sledování displeje užijete. Díky technologiím Flickerless a BlueLightShiled dochází k eliminaci nepříjemného blikání obrazu a ke snížení vyzařování potenciálně nebezpečného modrého světla. Sledování monitoru je tak maximálně pohodlné a bez starostí z únavy očí.

 

LCD Acer SA240YA

 

 

 

Vynikající zvukový projev

Dokonalý zážitek při sledování filmů nebo hraní her dokreslí dvojice integrovaných reproduktorů o výkonu 2 W pro každý z nich. Nemusíte tak pořizovat externí reproduktory a zahlcovat si pracovní stůl další změtí kabelů.

 

LCD Acer SA240YA

 

 

24
24
24
24