23" LG 23MD53D

23

23" LG 23MD53D

Kód výrobku: 23MD53D

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Monitory s TV tunerem

Nejprodávanější Monitory s TV tunerem

1
Monitor LG 24TL510V
3 990 Kč
Skladem

Jedinečný TV monitor LG Flatron 23MD53D vám nabídne dvě vynikající zařízení v jednom. Jednak je to samozřejmě kvalitní LED monitor pro pohodlnou práci na počítači, surfování po internetu či hraní her. Druhá funkce však promění monitor v nádherný 3D televizor s příjmem kabelového i pozemního vysílání. Ostrý obraz si vychutnáte na 23palcovém IPS panelu, který oproti starší technologii TN vyniká podáním barev i šířkou pozorovacích úhlů. Přičteme-li jemné rozlišení Full HD a špičkovou 3D technologii, máme o zábavu postaráno. S pohodlnými 3D brýlemi si užijete jak nezapomenutelné chvíle u trojrozměrných nahrávek, tak konverzi klasického obrazu do 3D. Veškerý zvuk pak obstarají dva zabudováné reproduktory.

Dlouhotrvající zábava s LED monitorem LG Flatron 23MD53D vyžaduje také vysokou úroveň konektivity a technologických vychytávek. Kromě DVB-T a DVB-C tunerů vás čeká kvalitní HDMI rozhraní, komponentní videovstup, běžné VGA pro připojení k počítači a nakonec i 3,5 mm audiokonektory. Monitor vám dá možnost užít si hraní ve dvou hráčích na jedné obrazovce (s funkcí Dual Play) a oceníte také 3D obraz bez blikání díky technologii Flicker Free.

Integrovaný televizní tuner umožňuje monitoru LG stát se nejen kvalitní PC periferií, ale také plnohodnotnou televizí s kvalitním příjmem digitálního vysílání.

Technologie IPS představuje revoluci u LCD monitorů. Molekuly tekutých krystalů jsou oproti TN principu řazeny souběžně. Díky tomu podávají mnohem lepší obraz.

Jednou z hlavních předností technologie IPS jsou vynikající pozorovací úhly. Obraz neztrácí barevnou hloubku ani při pohledu ze strany, takže poskytuje uživatelům lepší pohodlí.

Díky užitým technologiím obrazového panelu je dosaženo velmi širokého dynamického rozsahu a realistických barev, což ocení jak fotografové, tak milovníci filmů.

Precizní technologie Smooth Color Change se postará o naprosto hladké barevné přechody i při rychlých změnách na obrazovce. Šetří oči všem hráčům i filmovým nadšencům.

Dnes již standardní, přesto však stále atraktivní a extra jemné Full HD rozlišení představuje ideální hustotu pixelů pro fotografie, filmy, hry či pohodlnou práci.

3D technologie tohoto monitoru vás zvedne ze židle věrným zobrazením třetího rozměru. Pro dokonalé prožití filmového děje už nemusíte kupovat drahou 3D televizi.

Díky vylepšené technologii Flicker Free budete 3D obraz přes své brýle vnímat jako čistější, plynulejší a zcela bez obtížného blikání, které by kazilo váš zrak.

Pohodlné 3D brýle jsou standardní součástí balení. Díky zcela nové technologii bez drátů či složitých okulárů si užijete třetí rozměr s větším pohodlím než kdy dříve.

Pro ty, který nechtějí být ničím omezeni. Inteligentní konverze obrazu převede do 3D jakýkoliv běžný obraz a přinese zajímavé osvěžení klasických filmů či sportovních utkání.

Integrované reproduktory špičkových monitorů LG se nezaleknou ani složitých hudebních kompozicí a přinesou vám kvalitní ozvučení při každé příležitosti.

Maximální kompatibilitu pro připojení ke každému notebooku přináší dvojice nejmodernějších konektorů HDMI, které ve vysoké kvalitě přenáší nejen obraz, ale i zvuk.

Velmi oblíbená technologie Dual Play vám poskytne zcela jedinečný pocit z hraní ve více lidech. Oba hráči si jen nasadí brýle a uvidí svou vlastní herní plochu přes celou obrazovku.

 

 

Hlavní vlastnosti

  • úhlopříčka 23"
  • Full HD IPS panel
  • 3D technologie
  • tunery DVB-T/C
  • vestavěné reproduktory
23
23
23
23