23" LG 23MA73D

23

23" LG 23MA73D

Kód výrobku: 23MA73D

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Monitory s TV tunerem

Nejprodávanější Monitory s TV tunerem

1
Monitor LG 24TL510V
3 990 Kč
Skladem

Špičkový LCDmonitor/televizorLG 23MA73D se stane ozdobou vaší domácnosti hned z několika důvodů. Tím prvním je velká obrazovka súhlopříčkou 23", skvělým Full HD rozlišením avyspělou IPS technologií, která nabízí mnohem lepší podporu barev a pozorovacích úhlů než starší TN panely. Druhým důvodem pro koupi tohoto krasavce je DVB-T tuner, který ho okamžitě promění v televizor. Stačí ho jen připojit k anténě.

TV monitor zapadá do vyšší kategorie také možností rozšíření. Obsahuje užitečný slot Common Interface, ale také VGA, HDMI a SCART konektory pro připojení ke všem grafickým výstupům. Nechybí ani RF rozhraní a komponentní videovstup pro kvalitní komunikaci například s konzolí. TV monitor  LG 23MA73D tedy velmi snadno připojíte ke všem moderním zařízením. Třešničkou na dortu je USB konektor pro připojení externího disku a podpora elektronického programového průvodce.

Dva v jednom

Získejte monitor 2v1 s DVB-T tunerem pro práci a zábavu. Monitor můžete používat pro běžnou kancelářskou práci (tvorba prezentací, tabulek, grafů, procházení internetu) nebo pro multimediální zábavu (sledování TV pořadů, hraní her, prohlížení fotek).

 

 Cinema screen design

Dobře víte, že nejvíce si prostorový obraz vychutnáte v kině, kde jej sledujete na velkém plátně bez rámu a bez překážek. Tento televizor přináší stejný divácký zážitek, je navržený s jednoduchou inspirací a nejmodernější technologií.

 

Full HD rozlišení

Full HD rozlišení vám poskytuje pestrou multimediální zábavu ve formě HD vysílání, DVD, Internetu, her a fotografií. Požitek ze sledování dále vylepšuje kvalita obrazu a barev v podání IPS panelu.

 

USB Quick View

USB Quick View vám umožňuje připojit k monitoru různé typy paměťových karet, digitální fotoaparát nebo externí pevný disk (HDD) a následně z nich sledovat filmy nebo prohlížet fotografie v doprovodu oblíbené hudby.

 

Stereo reproduktory

Vychutnejte si filmy enbo hry s realistickým stereo zvukem. Díky vestavěným stereo reproduktorům není potřeba instalovat k vašemu monitoru dodatečné reproduktory. 

23
23