22" Samsung T22C350

22

22" Samsung T22C350

Kód výrobku: T22C350

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Monitory s TV tunerem

Nejprodávanější Monitory s TV tunerem

1
Monitor LG 24TL510V
3 990 Kč
Skladem

Nechejte na sebe dýchnout budoucnost s precizním monitorem Samsung T22C350. Tento širokoúhlý model s úhlopříčkou 22" a jemným Full HD rozlišením se stane vašim oblíbeným pomocníkem v domácnosti. Díky mnoha moderním funkcím bude radost s ním pracovat. Živé barvy a příjemný kontrast panelu TN + Film oceníte jak při práci, tak během sledování filmů.

Audiovizuální materiály si však nemusíte pouštět sami. Samsung T22C350 je totiž monitor a televizor v jednom. Díky integrovaným tunerům DVB-T a DVB-C dokáže přijímat pozemní i kabelové vysílání a nahradit vám tak televizor se vším všudy. HDMI připojení společně s moderní funkcí ConnectSharevám umožní připojit monitor k notebooku i přistupovat k obsahu na paměťovém zařízení USB bez nutnosti zapínat počítač. 

Technologie PiP

Monitor T22C350 od společnosti Samsung vám umožní naplno využívat technologii obrazu v obraze. Prostřednictvím kombinace obsahu z televizoru, počítače a zvukových zařízení jsou připravené na nejnovější požadavky uživatelů.

Jejich vysoká flexibilita vám umožňuje efektivněji pracovat a zároveň si vychutnávat pohodlnější životní styl. Provádění více úkolů současně se dostává na novou úroveň, na které lze snadno pracovat s dokumenty při současném sledování televize. Jedinečné funkce obrazu v obraze od společnosti Samsung vám umožňují vychutnávat si volnost, díky níž můžete kdykoli sledovat libovolný obsah.

 

Připojte a sledujte svůj obsah prostřednictvím technologie ConnectShare™

Pokud se už nemůžete dočkat, kdy si konečně vychutnáte svůj digitální obsah, ať už jsou to filmy, fotografie nebo hudba, přestaňte plýtvat svým drahocenným časem a začněte naplno využívat technologii ConnectShare™. Jestliže k monitoru T22C350 jednoduše připojíte paměťové zařízení (externí pevný disk nebo flash disk), technologie ConnectShare vám umožní zobrazit obsah, aniž byste museli zapínat svůj stolní nebo přenosný počítač. S touto technologií si zkrátka můžete vychutnávat svůj obsah.

 

Rozšiřte své zážitky prostřednictvím různých vstupů

Proč byste nemohli oživit i něco více než jen své oblíbené filmy? Dvě rozhraní HDMIna tomto monitoru a široká nabídka dalších vstupů zajišťují, že si budete moci snadno vychutnávat vše od hraní her až po konverzaci s přáteli online. Různé vstupy zajišťují, že váš monitor je kompatibilnější a připravený na zpracování každého typu obsahu.

 

Sledujte sportovní pořady v té nejlepší možné podobě

S monitorem Samsung T22C350můžete sledovat sportovní pořady v té nejlepší možné podobě. Sportovní režim vám umožňuje využívat fantastické funkce, které lze aktivovat všechny najednou pomocí klávesové zkratky. Vylepšete obraz a zvuk a sledujte každý zásah a gól s dokonale čistým obrazem. Díky vylepšenému zvuku bude atmosféra ve vašem pokoji stejně elektrizující jako na stadiónu.

 

Rozšířené možnosti sledování obsahu z mobilního telefonu na monitoru

Prostřednictvím technologie MHL(Mobile High-Definition Link) si můžete zábavu užívat v přepychu plnohodnotného monitoru. Technologie MHL vám umožňuje sledovat videa a další obsah na cestách a potom jednoduše připojit mobilní zařízení k monitoru pomocí kabelu, který je součástí balení. Během sledování se vaše mobilní zařízení  bude samo nabíjet. Spojte přenosnost mobilního zařízení s pohodlím domácnosti a vychutnávejte si optimalizované sledování obsahu.

 

Plynulý a dynamický obraz v dokonalé kvalitě

Doba odezvy pouze 2 ms je zárukou, že i ty nejrychleji se měnící obrazy budou na monitoru zobrazeny perfektně. Tato úžasná technologie zobrazení dokáže přesvědčivě podat filmy, hry a internetová videa bez přeskakování, rozmazávání či tvorby duchů, které mohou nastat u pomalejších monitorů, a nabízí tak skvělé divácké zážitky.

22
22
22
22
22