22" LG 22MT44D

22

22" LG 22MT44D

Kód výrobku: 22MT44D

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Monitory s TV tunerem

Nejprodávanější Monitory s TV tunerem

1
Monitor LG 24TL510V
3 990 Kč
Skladem

Hledáte kompaktní a přesto kvalitní a vybavený televizor, který poslouží i jako monitor k počítači? Pak je tu pro vás LG 22MT44D s úhlopříčkou 22" (54.6 cm), 16.7 miliony barev a vysokým rozlišením Full HD, které nabízí vzhledem k úhlopříčce nevídanou jemnost. Pro příjem televizního signálu poslouží DVB-T/C tunery, vlastní filmy si přehrajete díky podpoře USB disků. Doporučuji taktéž projít bohaté příslušenství do rozhraní HDMI.

Kompaktní a přesto bohatě vybavený televizor s úhlopříčkou 22" vám poslouží i jako monitor počítače. Můžete tak sledovat televizní vysílání a surfovat na internetu zároveň. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti lze LG 22MT44D vždy přenést tam, kde je ho právě zapotřebí.

 

 


Vychutnejte si dokonalý obraz díky Full HD rozlišení, které na 54.6cm obrazovce působí nevídaně jemně. Poměr stran 16:9 je ideální pro sledování drtivé většiny filmů a kontrast 5milionů:1 zajistí perfektní podání barev. Skvělé jsou také pozorovací úhly, které pokryjí až 170° výhledu.

 

 


Užijte si své filmy, online hovory nebo hry naplno. Díky integrovaným reproduktorům nepotřebujete žádné dodatečné ozvučení. Pro ještě lepší požitek z poslechu hudby si můžete prohlédnout některá domácí kina a reproduktory z naší bohaté nabídky.

 

 


Nenechte se omezovat televizním vysíláním, své filmy si můžete přehrát kdykoliv a to přímo z počítače, nebo díky vestavěnému USB konektoru, který podporuje většinu přenosných disků.

Pomocí konektoru HDMI si můžete k vaší nové televizi dopřát i chytré příslušenství, jako jsou domácí kina nebo multimediální centra s operačním systémem Android, které vám umožní například hraní online her přímo v TV bez potřeby počítače.

 

Hlavní vlastnosti: 

  • Full HD rozlišení
  • kompaktní rozměry
  • USB port pro přehrávání z externích disků
  • HDMI port pro připojení bohatého příslušenství
  • televizor a monitor zároveň
  • integrované reproduktory
  • 16.7 milionů barev
  • DVB-T/C pro příjem pozemního i kabelového vysílání
22
22
22