20 modelů Galaxy nyní spárujete s Gear 2 a Gear Fit

Podlehli jste trendu tzv. wereables? Toužíte po chytrých hodinkách Gear 2, Gear 2 Neo nebo náramku Gear Fit? Pokud chcete využít jejich potenciál doopravdy naplno, vybírat si můžete až z dvaceti modelů rodiny Galaxy od Samsungu.

S chytrými hodinkami Gear 2 a Gear 2 Neo se v druhé generaci dočkaly příjemných vylepšení. Veškerá elektronika nyní sídlí v těle hodinek a je proto možné snadno měnit pásky (četně těch od externích výrobců). Zároveň přibyl infraport a je tak možné ovládat televizi. Display je nyní jasnější a krásně čitelný i v přímém slunci.

Náramek Gear Fit je v podstatě o něco chytřejší fitness náramek s uzavřeným systémem. Kromě fitness funkcí (například měření tepové frekvence, osobní trenér atd.) však také zvládá komunikaci s vaším telefonem a upozorní váš například na zmeškané události.

Ačkoliv tyto zařízení mohou fungovat samostatně, plné využití je možné pouze s přístroji Galaxy. U telefonů jde o modely Galaxy S5, Galaxy S4, Galaxy S4 mini, Galaxy S4 Zoom, Galaxy S 4 Active, Galaxy S III, Galaxy Note 3, Galaxy Note 3 Neo, Galaxy Note II, Galaxy Grand 2, Galaxy Mega 6.3, Galaxy Mega 5.8 a v Koreji údajně také Galaxy S4 LTE-A a Galaxy Round. Pokud chcete hodinky nebo náramek připojit k tabletu, je nezbytný jeden z modelů Galaxy Tab 4 10.1, Galaxy Tab 4 8.0, Galaxy Tab 4 7.0, Galaxy TabPRO 12.2, Galaxy TabPRO 10.1, Galaxy TabPRO 8.4, Galaxy NotePRO 12.2 a Galaxy Note 10.1 (2014).