LEDNIČKA SAMSUNG V AKCI ZA 19 999 KČ dříve za 24 990 Kč | pouze 7 ks
Nábytkový program

Pablo

Obývací program Pablo  je ideálním řešením do menších obývacích pokojů, kde oceníte prakticky řešené jednotlivé elementy, jejichž design je vkusně podtržen trendovým barevným provedením. Jednotlivá barevná spojení působí pronikavě a to budete plně vnímat i ve vaší domácnosti. Díky tomuto programu budete mít dostatek úložného prostoru . Jednotlivé kusy nábytku jsou natolik poutavé, že budou vždy jednou z dominant místnosti. Prvky jsou sestavovány tak, aby byly pro budoucí používání maximálně praktické a plně využitelné.  Z hlediska materiálu oceníte ...

Čtěte více

Cena od:
2 406 
s DPH 2 911 

Položky kolekce nábytku Pablo

Zobrazuji 1-5 produktů z 5 celkem

Popis kolekce nábytku Pablo

Obývací program Pablo je ideálním řešením do menších obývacích pokojů, kde oceníte prakticky řešené jednotlivé elementy, jejichž design je vkusně podtržen trendovým barevným provedením.

Jednotlivá barevná spojení působí pronikavě a to budete plně vnímat i ve vaší domácnosti. Díky tomuto programu budete mít dostatek úložného prostoru. Jednotlivé kusy nábytku jsou natolik poutavé, že budou vždy jednou z dominant místnosti. Prvky jsou sestavovány tak, aby byly pro budoucí používání maximálně praktické a plně využitelné. 

Z hlediska materiálu oceníte laminované dřevotřískové desky, jejichž povrch má standardní úpravu. Tyto laminované desky jsou komfortní z hlediska údržby, která je poměrně snadná. Navíc odolají krátkodobému působení vody. Jistě oceníte, že mají jednotlivé prvky kvalitní kování.

Obývací program Pablo přinese do vaší domácnosti moderní design.

 

 

Výhody:

  • příjemná kombinace dekorů
  • přehledný úložný prostor
  • moderní design

 

Provedení:

  • materiál: lamino
  • kovové úchytky

 

Dodávka:

  • demont

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky