Nábytkový program

Ohio

Kancelářský program Ohio promění vaši kancelář na velkoryse zařízený prostor, který bude dýchat elegancí a praktičností. Disponuje množstvím úložného prostoru, který oceníte při organizaci vašich důležitých pracovních dokumentů. Další výhodou je obrovský stůl , který vám poskytne dostatek místa pro práci. Nábytek z tohoto programu bude zároveň plnit funkci estetického doplňku interiéru. Moderní přírodní dekor dub sonoma působí nadčasově a díky němu bude místnost působit elegantním nádechem. Program vás potěší vlastnostmi použitého materiálu. LDTD neboli...

Čtěte více

Cena od:
2 438 
s DPH 2 950 

Položky kolekce nábytku Ohio

Zobrazuji 1-6 produktů z 6 celkem

Popis kolekce nábytku Ohio

Kancelářský program Ohio promění vaši kancelář na velkoryse zařízený prostor, který bude dýchat elegancí a praktičností. Disponuje množstvím úložného prostoru, který oceníte při organizaci vašich důležitých pracovních dokumentů. Další výhodou je obrovský stůl, který vám poskytne dostatek místa pro práci.

Nábytek z tohoto programu bude zároveň plnit funkci estetického doplňku interiéru. Moderní přírodní dekor dub sonoma působí nadčasově a díky němu bude místnost působit elegantním nádechem.

Program vás potěší vlastnostmi použitého materiálu. LDTD neboli dřevotřísková deska s laminováním vyniká svojí odolností vůči vodě, teplu a chemikáliím, které běžně používáte v domácnosti.

Dopřejte si moderní kancelář, v které bude radost pracovat!

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky