Microsoft Office Home and Business 2013 32-bit/ x64 CZ Office Home and Business 2013 32-bit/ x64 CZ 5590

Office Home and Business 2013 32-bit/ x64 CZ

Prodej ukončen

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách


Kód výrobku: T5D01708       Part.No.: T5D-01708

Balík kancelářských aplikací Office Home and Business od společnosti Microsoft dostel ve své poslední verzi řadu vylepšení. Velkou výhodou je zejména implementace cloudových služeb, kdy stačí jednoduše uložit rozpracované dokumenty na OneDrive (cloudové úložiště firmy Microsoft) a po přihlášení ke svému účtu  ve své práci odkudkoliv okamžitě pokračovat.

Aplikace Office dostaly také nový, moderní vzhled, který je zároveň praktičtější a přizpůsobený rychlé orientaci a vykonání požadovaných úkonů. Nemusíte však mít strach, že jste příliš zvyklí na některou z předchozích verzí. Všechny funkce i jejich umístění na pásu karet pohodlně a okamžitě najdete.

V balíku je obsažena pětice aplikací - Word, Excel, OneNote, PowerPoint a Outlook.

Nový Word nabízí spoustu užitečných šablon, které oceníte, již při prvním setkání. Nejen, že šetří váš čas, ale v mžiku vytvoří profesionální dokument, který jen upravíte podle svých potřeb. Důležitou novinkou je i možnost otevírat a upravovat PDF soubory stejně jako by byly vytvořené přímo ve Wordu. V neposlední řadě oceníte i nový čtecí režim určený pro pohodlné čtení souborů ve Wordu. Text se uspořádá do sloupců a zmizí všechny přebytečné nabídky. Můžete se tak v klidu soustředit pouze na text.

Nová verze Excelu má pro každý sešit své vlastní okno, což usnadní práci s více sešity a zejména práci v Excelu při použití více monitorů. Microsoft novou verzi obdařil i řadou nových funkcí, které jeho předchůdci postrádali. Ušetříte tak čas sestavováním vlastních funkcí a i pro složité operace použijete funkci přednastavenou. Nové tlačítko Doporučené grafy vám nabídne několik typů grafů vhodných pro vaše data a urychlí tak práci s nimi.
Zápisník OneNote umožňuje převod ručně psaných poznámek na text pomocí automatické detekce. Snadno si tak uložíte ručně psané poznámky například ze školy. Můžete však zároveň přímo psát, například pomocí dotykové obrazovky, do aplikace a text si nechat posléze převést. Svého vylepšení doznal i nástroj Odeslat do OneNote, díky němuž je nyní možné zachytit a odeslat do zápisníku vše, co vidíte na obrazovce, včetně webových stránek či čtených dokumentů. 
Aplikace PowerPoint dokáže spustit takzvané Zobrazení pro přednášejícího, které vám na počítači zobrazí vaši verzi prezentace s poznámkami a na projektor odešle verzi bez nich. Díky její vylepšené verzi je nyní snadné se orientovat v tom, kdo vidí co, na kterém monitoru. Aplikace nabízí i inteligentní vodítka, sloužící k přesnému zarovnávání objektů v prezentaci, která jsou nyní praktičtější. Své prezentace můžete převést do celé řady formátů, jako je například mp4 či mov.
Outlook shromažďuje všechny důležité informace o dané osobě na jedné kartě. Máte tak naprostý přehled o všech klíčových detailech o daném člověku jako je telefon, email, adresa i o aktualizacích ze sociálních sítí i dostupnosti daného kontaktu. Z této karty pak si pak můžete s kontakty domluvit schůzku, zavolat mu či odeslat rychlou zprávu. Inteligentní kalendář nemusí sloužit pouze pro zobrazování vašeho časového plánu, al dokáže zobrazit například i předpověď počasí. 

 


Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku


Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?