Co nejlépe ochrání mobil? Tvrzené sklo!

 

Známe to všichni. Spokojeně si vykračujeme s telefonem v ruce, zakopneme a než se stihneme vzpamatovat, telefon je na zemi. A protože jistě nemáme legendární nerozbitnou Nokii, hrozí nám trvalé poškození telefonu. Obzvláště pokud přístroj spadne na tvrdou zem, v nejhorším případě pak na hranu. Současné smartphony sice jsou vybaveny pevnými displeji, ale ani ty nevydrží všechno. To potvrzuje také průzkum servisních firem, podle nichž se až 20% smartphonů ocitne v servisu právě díky pádu. Můžeme tedy nějak ochránit displej telefonu před zničujícím nárazem?

 

"Až 20% telefonů putuje na reklamaci.
Ale já se o svůj mobil bát nemusím!"

Profesor OKAY

 

 

 

Řešení je jednoduché a hlavně elegantní. Samozřejmě můžeme telefon opatřit ochrannou fólií, ale to mnoha lidem nemusí vyhovovat. Ani běžné kryty na telefon nemusejí být pro uživatele ideální. Jako nejlepší volba se tedy jeví tvrzené sklo. Dnes je na trhu mnoho různých ochranných skel, které jsou tenké jen třetinu milimetru a přitom dokážou několikanásobně zvýšit odolnost mobilu! Instalují se právě tak snadno jako ochranné folie a zároveň nijak neomezují ovládání telefonu.

 

"Nikdy nevíte, kdy vám mobil upadne.
Právě proto mám tvrzené sklo."

Profesor OKAY

 

 

 

 

Tvrzená skla tak efektivně chrání mobilní telefon nejen před poškozením, ale i před kosmetickými vadami. Tvrzená skla nelze jednoduše poškrábat, takže mobilní telefon můžete nosit v tašce společně s klíči a dalšími předměty, které by telefon bez ochrany mohly poškrábat. Nehrozí ani ošklivé otisky prstů na displeji. Poslední výhodou je antireflexní vrstva, která zlepšuje čitelnost displeje. Zkrátka spousta výhod v jednom levném vylepšení.

"No vida, ani škrábanec!"

Profesor OKAY

 

​Mohlo by vás zajímat


10 překvapivých zajímavostí o mobilních telefonech

Smartphony se staly nedílnou součástí našich životů. Přečtěte si 10 faktů o mobilních telefonech, které jste možná ani nevěděli.

Přečíst více >>

Jak vybrat mobilní telefon

Výběr mobilního telefonu řeší tisíce Čechů denně. Přinášíme vám zábavný článek, který s výběrem rychle pomůže.

Přečíst více >>

Zvyšují mobilní telefony riziko rakoviny?

Dnes už nejsou výjimkou lidé, kteří protelefonují i šest hodin denně. Zadělávají si na zdravotní problémy, nebo je téma "rakovina a mobil" jen další fámou?

Přečíst více >>

Líbí se vám tento článek?

Podobné články