CONCEPT Ochlazovač vzduchu Concept OV5200 Ochlazovače Ochlazovač vzduchu Concept OV5200 3339

Ochlazovač

Ochlazovač vzduchu Concept OV5200

Použité, neopotřebované zboží

SLEVA 15 % ★ Použité

Ilustrační fotografie

Cena s DPH:
3 339 Kč
Splátky:
od 125 Kč

Už jen 4 kusy

Tento produkt není momentálně dostupný k rezervaci na žádné prodejně.

Objem nádoby 7,5 l, Ionizátor další specifikace

Ochlazovač vzduchu 4v1, který má 3 rychlosti proudění vzduchu a 4 provozní režimy. Má extra velký zásobník o objemu 7,5 l a omyvatelný prachový filtr.

Neváhej a pořiď si výkonný a všestranný ochlazovač vzduchu již dnes!

Ochlazovač vzduchu 4v1, který má 3 rychlosti proudění vzduchu a 4 provozní režimy. Má extra velký zásobník o objemu 7,5 l a omyvatelný prachový filtr.

Neváhej a pořiď si výkonný a všestranný ochlazovač vzduchu již dnes!

Zánovní zboží

- Zboží ve 100% technickém a funkčním stavu s plnou zárukou. Na výrobku mohou být mírné kosmetické vady, které nemají vliv na jeho užívání. Nemusí být v originálním obalu.


Kód výrobku: OV5200_ZT08

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.

 

4 funkce v 1 stroji

V rozpálených letních dnech ho budete milovat. Použijete ho jako ochlazovač vzduchu nebo ventilátor, který přemění horký vzduch na svěží vánek. Kromě těchto dvou funkcí také ionizuje a zvlhčuje. Ochlazený vzduch je tak zároveň i zvlhčený, což je pro naše tělo mnohem zdravější než suchý vzduch z běžné klimatizace.

 


 

Ionizační účinky

Ionizace je další důležitou funkcí pro naše zdravízvyšuje množství iontů v ovzduší, které mají pozitivní vliv na kvalitu dýchání, lidskou psychiku, lepší soustředěnost, zvýšenou výkonnost a hlavně pomáhají v boji proti bolestem hlavy.

 


 

Úsporné osvěžení

Na rozdíl od klimatizace je ochlazovač mnohem šetrnější a úspornější. Přístroj profukuje vzduch přes vodní filtry a tím dochází k jeho ochlazení. K provozu tak stačí naplnit nádržku vodou, a pokud chcete vzduch ještě více ochladit, přidáte k vodě chladící náplně, které jsou součástí balení.

 


 

Režimy na míru

Ochlazovač má 3 rychlosti proudění vzduchu a 4 provozní režimy. Normální režim chladí konstantě na nastavenou intenzitu. Přirozený režim simuluje jemný vánek. Režim spánku běží v přirozeném režimu a úroveň proudění se každých 30 minut snižuje, abyste během spánku neprochladli. A poslední inteligentní režim automaticky přizpůsobí chlazení okolní teploty. Pokud teplota klesne pod 25°C, přepne se na nízkou rychlost. Je-li okolní teplota v rozmezí 25°C – 29°C, přístroj přepne na střední rychlost a pokud je teplota vyšší než 29°C, přepne na vysokou rychlost proudění vzduchu.

 


 

Funkce, které potěší

Nastavení nemůže být jednodušší, jelikož každá funkce má své vlastní tlačítko a vše můžete nastavit i na dálkovém ovladači. Nastavíte si proudění vzduchu, otáčení pro rovnoměrné proudění vzduchu, časovač až na 8 hodin po půlhodinových krocích, vlhký/chladný vzduch anebo provozní režim. Veškeré nastavení včetně aktuální teploty si můžete zkontrolovat na přehledném LED displeji.

 


 

Snadné přesouvání

Díky jeho výkonu je vhodný i do velkých prostor. A pokud budete potřebovat, jednoduše ho můžete přestěhovat z místnosti do místnosti. Manipulace s ním je lehká, pomocí 4 koleček a madla ho přesunete kamkoliv.

 


 

Extra velký objem

Nemusíte mít obavy, že budete muset neustále doplňovat vodu. Zásobník s ukazatelem vodní hladiny má extra velký objem 7,5 l. Pokud zásobník vyjmete nebo bude prázdný, přístroj se automaticky vypne. Pro vaši bezpečnost se přístroj z důvodu ochrany vypíná každých 15 hodin.


Parametry

VLASTNOSTI
ModelDomácí vrtulový ventilátor
BarvaBílá
UmístěníPodlaha
Hlučnost64 dB
Počet rychlostí3
AutooscilaceNe
Nastavení výškyNe
Typ ovládáníknoflíky
IonizátorAno
Zvlhčovací funkceAno
Objem nádoby7,5 l
ÚchytyAno
Vestavěný displejAno
DisplejLED
Délka šňůry1800 m
Druh zbožíOchlazovače
PŘÍKON
Typ zdrojeAC
Spotřeba elektrické energie180 W
HMOTNOST A ROZMĚRY
Šířka390 mm
Hloubka320 mm
Výška900 mm
ÚDAJE O BALENÍ
Dálkový ovladačAno

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
Položit novou otázku

Ochlazovač vzduchu Concept OV5200 Ochlazovač vzduchu Concept OV5200

3 339 Kč bez DPH 2 759