Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021 přeje OKAY

Svíčky na adventním věnci dohořely, cukroví a svařené víno provonělo kuchyně a Vánoce už klepou na dveře. Vánoční atmosféra rozzářila i OKAY a my věříme, že na vás dýchla i při nákupu v našem e-shopu či návštěvě našich prodejen.

Hodně štěstí, zdraví a úspěchů do roku 2021 přeje OKAY

Ať už jste u nás v uplynulém roce pořídili mobil za akční cenu nebo kompletně vybavili byt našimi domácími spotřebiči, vážíme si Vás a těší nás Vaše důvěra a přízeň. Dělat radost, plnit přání a přinášet Vám bohatý výběr těch nejkvalitnějších produktů za přijatelné ceny je naším hlavním cílem. A nikdy to neplatilo víc než v tak těžké a nejisté době, jakou byl pandemií poznamenaný rok 2020. Možná Vám ve starostech s úklidem pomohl nový vysavač, práci z domu umožnil notebook z našeho e-shopu nebo Vaše chmury rozptýlila hudba z nových sluchátek. Každý takový případ, každý vyvolaný úsměv nás nesmírně těší a doufáme, že budeme zvedat Vaši náladu a usnadňovat Váš život i v následujícím roce.

Za rok 2020 jsme obsloužili více než deset milionů z vás. To je velmi vysoké, úctyhodné číslo a jsme na něj hrdí, radost ale máme z každého jednoho člověka. Velmi si vážíme Vaší loajality a přízně a věříme, že nám věrnost zachováte i nadále. Jako předsevzetí do nového roku si ukládáme ušetřit Vám co nejvíce peněz, usnadňovat vaši práci a hlavně zajistit vám elektrospotřebiče a nábytek, se kterými budete spokojení. Na rok 2021 pro Vás chystáme řadu nových produktů, novinky v oblasti elektra i nábytku. Těšit se samozřejmě můžete i na akce, které vám zpříjemní nákup a ušetří peníze. Veškeré informace o akcích tradičních i nových můžete sledovat na našich stránkách, sociálních sítích. Dočtete se o nich také v pravidelných letácích či newsletteru.

Vánoce možná znamenají pro každého z nás trochu něco jiného, hlavní poselství ale zůstává stejné. Mír, pokoj a příslib radosti všem lidem dobré vůle. Pohoda v rodinném kruhu a šíření radosti. Dovolte nám sdílet poselství Vánoc touto formou i právě s Vámi. Děkujeme za přízeň a důvěru každého z Vás a těšíme se na Vás i v roce 2021.

Příjemné prožití vánočních svátků, veselého a uvolněného Silvestra a nový rok překypující zdravím přeje Váš největší prodejce televizí a velkých spotřebičů OKAY s.r.o.

 


Věříme, že byl článek pro vás užitečný. Prohlédněte si také novinky nebo další články.

KC122020


Potřebujete poradit?

Zákaznická infolinka
542 425 555
po-pá 7:00-19:00
Kontaktní formulář

Největší síť prodejen v ČR

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky