Sedačky Enro: stylové rodinné sedací soupravy

Sedací soupravy Enro jsou skvělou volbou do obývacího pokoje početné rodiny. Nabízí spoustu místa k sezení, a množství prostoru pro celou rodinu. Dalším praktickým prvkem je úložný prostor, díky němuž můžete uschovat vše, co není trvale používáno. Sedací soupravy Enro jsou rozložitelné​Během krátké chvíle tak můžete přestavět v provizorní místo ke spánku, kde se vyspí i 2 osoby. 

Rohová sedačka rozkládací Enro univerzální roh ÚP šedá
Rohová sedačka rozkládací Enro univerzální roh ÚP šedá

 

Sedačky ENRO existují ve dvou variantách:

 

1. Sedačka do U  ENRO


Sedací souprava do U rozkládací Enro univerzální roh ÚP černá
Sedací souprava do U rozkládací Enro univerzální roh ÚP černá
 

 

2. Rohová sedačka ENRO

Rohová sedačka rozkládací Enro univerzální roh ÚP černá, šedá
Rohová sedačka rozkládací Enro univerzální roh ÚP černá, šedá
 

Obě sedačky jsou rozkládací, ale pro svůj odlišný tvar se každá rozkládá jiným způsobem.
 

1. Rozklad sedačky ENRO "do U"

Rozklad sedací soupravy do U  Enro
Rozklad sedací soupravy "do U"  Enro 
 

 

2. Rozklad sedačky ENRO rohová

Rozklad rohové sedačky Enro
Rozklad rohové sedačky Enro

 

Vlastnosti sedaček Enro

Výplň sedáků a opěráků vyniká skvělými ortopedickými vlastnostmi, pružností a tvarovou stálostí. I po několika letech bude sezení stejně pohodlné, jako byste na sedací soupravě seděli poprvé. Sedačka je čalouněna kvalitní látkou v kombinaci s eko kůží. Bohaté prošívání sedáků zajistí, že se látka nevzhledně nevytáhne, ale bude stále pevná a pružná.

Z praktických rysů lze také vyzdvihnout úložný prostor, díky němuž můžete uschovat vše, co není trvale používáno.  Bez obav do něj můžete dát vše, co chcete mít ihned po ruce. Úložný prostor je odvětrávaný a tím přispívá k prodyšnosti celé sedačky i uložených věcí.

Stylové sedačky Enro
Stylové sedačky Enro

Použité materiály

Sedací souprava Enro je vyrobena z kvalitních materiálů, což zaručuje její dlouhodobou životnost. Sedačka je potažena kombinací látky a eko kůže. Látka Berlin vyniká svou pevností a je velmi příjemná na dotek, což umocňuje pocit pohodlí při odpočinku. Přednosti eko kůže Eco jsou zejména ve snadném čištění a působivém vzhledu, který imituje pravou kůži.

Sedačka Enro detail eko kůže Sedačka Enro detail eko kůže

 

Sedáky a opěráky jsou vyplněny kvalitní PUR pěnou a jsou zpevněny vlnitými pružinami. Sedací souprava tak poskytuje maximum pohodlí. Kostra sedačky Enro je vyrobena ze smrkového masivu o tloušťce 2,5 cm.

Kovové nožky jsou ozdobou a tvoří nedílnou součást moderního designu dané sedačky. Svými rozměry se bude hodit do menších obýváků, ale jistě se neztratí ani ve větší obývacích pokojích, kde nebude zabírat příliš mnoho místa. Kombinace šedé a černé barvy působí neutrálně a snadno se doplňuje. 

Sedačka Enro "do U" detail
Sedačka Enro "do U" detail

 


Věříme, že článek byl pro vás užitečný. Prohlédněte si i další články o nábytku v naší rubrice. Pokud v blízké budoucnosti plánujete nákup kvalitní sedačky, s výběrem by vám mohl pomoct náš článek: Jak vybrat sedačku.

Všechny druhy sedaček můžete nakoupit přímo u nás. Celou nabídku sedacích souprav najdete zde!

 

Akční ponuka moderního trendy nábytku OKAY

 

GABC 1909


Potřebujete poradit?

Zákaznická infolinka
542 425 555
po-pá 7:00-19:00
Kontaktní formulář

Největší síť prodejen v ČR

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky