OKAY Povánoční výprodej elektra a nábytku je tady!

Vánoce jsou za námi a na prodejnách i skladech Okay zůstaly stovky produktů, kterým se nepodařilo najít nového majitele během těchto svátků štědrosti a obdarovávání. Čekají tam právě na Vás a nikdy nebyly levnější. Využijte velkou povánoční výprodejovou akci v OKAY! Povánoční výprodej přichází se slevami elektra a nábytku ve výši až 54 %.
Povánoční výprodej
OKAY naděluje i po Ježíškovi. V prodejnách a na e-shopu máte v týdnu po Vánocích možnost nakoupit opravdu výhodně. Celkově jsme zlevnili zboží o 41 256 328 Kč! V nabídce Povánočního výprodeje tedy najdete nepřeberné množství mobilních telefonů, televizí, velkých domácích spotřebičů jako jsou lednice, myčky, pračky a sušičky – vše za výjimečné ceny. S povánočními slevami až 54 % nakoupíte i kávovary, vysavače či žehličky, stejně jako notebooky, tiskárny, fotoaparáty nebo sluchátka.
 
V době od 24. 12. do 3. 1. 2021 můžete využít jedinečné šance nahradit dosluhující kuchyňské spotřebiče a pořídit nové nebo si třeba udělat radost novým mobilem. A pokud plánujete jako novoroční předsevzetí zlepšení domácího uklízení, nenajdete lepšího pomocníka než nový vysavač, třeba i ten chytrý. V nabídce OKAY Povánočního výprodeje najdete nejnovější modely i ověřené klasiky a zkušené veterány světových značek.
 
Nové elektro a nábytek pořízené nejen v rámci povánočního výprodeje si můžete nechat doručit na kteroukoliv prodejnu OKAY, nebo vám ho rádi přivezeme až domů. Vedle nadstandardních možností dopravy vám nabízíme i další oblíbené služby:

Věříme, že byl článek pro vás užitečný. Prohlédněte si také novinky nebo další články.

KC122020


Potřebujete poradit?

Zákaznická infolinka
542 425 555
po-pá 7:00-19:00
Kontaktní formulář

Největší síť prodejen v ČR

Aktuální leták

online prohlídka 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky