Objev headset Acer Windows Mixed Reality

Snadné nastavení, 6 stupňů svobody

Headset Acer Windows Mixed Reality uživatelům umožňuje interakci se softwarem pomocí gest, pohledu a hlasu, a současně umožňuje používat tradiční vstupy, jako je myš, klávesnice a ovladače. Přiložené pohybové ovladače Acer využívají bezdrátovou technologii Bluetooth, takže hráči mohou reagovat na digitální objekty ve smíšené realitě a komunikovat s nimi.

Jsou vybaveny tlačítkem Windows 10, touchpadem, tlačítkem pro úchop a konstelačními světly, které nejenže skvěle vypadají, ale slouží především k synchronizaci headsetu s ovladači ve virtuálním prostoru.

Acer headset

Díky inside-out sledování se kamera nachází na headsetu, takže není zapotřebí vrtat díry do zdi nebo nastavovat jiný hardware. Jakmile se headset připojí k počítači připravenému na Windows Mixed Reality, nainstaluje potřebný software a umožní tak uživateli vychutnat si smíšenou realitu téměř kdekoli.

Sledování polohy 6DoF (šest stupňů svobody) zahrnuje pohyby směrem dopředu/dozadu, nahoru/dolů, doleva/doprava, vybočování, zatáčení a kolébání. Headset je dodáván se čtyři metry dlouhým kabelem, který umožňuje široký rozsah pohybu a připojuje se k počítači prostřednictvím rozhraní HDMI 2.0, zatímco se přes rozhraní USB 3.0 stahují data.

Acer headset inside

Lehký, pohodlný, široké zorné pole

Headset Acer Windows Mixed Reality váží pouhých 608 g. Jednoduché nastavení čelenky zajišťuje perfektní uchycení, které je dvojité s polstrovaným materiálem odolným vůči opotřebení pro maximální pohodlí a trvanlivost. Dvojice předních závěsných 2,89" LCD displejů s vysokým rozlišením 2 880 × 1 440 px poskytuje široký 95° výhled. Rychlá obnovovací frekvence až 90 Hz pak přináší jasné a realistické snímky pro fantastický zážitek ze smíšené reality.

Obsah je k dispozici ve Windows Store. Tato knihovna se neustále rozšiřuje díky neomezeným možnostem pro vývojáře obsahu, aby se zlepšil způsob, jakým lidé komunikují, tvoří a objevují. Acer také nabízí širokou škálu certifikovaných notebooků a stolních počítačů Windows Mixed Reality Ultra, a to včetně Acer Nitro 5.

Prohlédnout si veškeré elektro Acer

Zdroj: Acer


Potřebujete poradit?

Zákaznická infolinka
542 425 555
po-pá 7:00-19:00
Kontaktní formulář

Největší síť prodejen v ČR

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky