O Vánocích i v novém roce buďte OKAY

OKAY PF 2020

Duch Vánoc dorazil i do OKAY a my věříme, že jste jej pocítili jak na našem e-shopu, tak na každé z našich prodejen.

Je pro nás splněným snem, že jste v našich produktech našli zalíbení a byli nám celý tento rok nakloněni. Naším hlavním cílem je plnit Vaše přání, proto Vám nabízíme jen ty nejkvalitnější produkty za přijatelné ceny. Také za Vás pračka od nás vyprala záclony, kuchyňský robot uhnětl těsto na vánoční cukroví a lednice uchovala potraviny na štědrovečerní tabuli skutečně čerstvé? Jsme rádi, že jsme Vám ušetřili práci. Za rok 2019 jsme vás obsloužili 13.8 milionů a to je slušné číslo!

Šetřit peníze i práci a rozdávat radost se chystáme i v příštím roce. Velmi si vážíme Vaší loajality a přízně a doufáme, že nám věrnost zachováte i nadále. Pro nadcházející rok 2020 pro Vás chystáme celou řadu novinek z oblasti elektra i nábytku. Těšit se můžete na nové, ale i léty prověřené akce, o kterých Vás budeme včas informovat nejen elektronickou a tištěnou formou, ale také na sociálních sítích, takže nás nezapomeňte sledovat.

Vánoce jsou báječným obdobím, během kterého mají v našich srdcích místo ty nejkrásnější pocity, jež chceme sdílet se svými blízkými. Dovolte nám je touto formou sdílet právě s Vámi. Děkujeme za přízeň a důvěru každého z Vás.

Krásné svátky, bujarého Silvestra a OKAY nový rok přeje Váš největší prodejce televizí a velkých spotřebičů v České republice OKAY s.r.o.

 


Potřebujete poradit?

Zákaznická infolinka
542 425 555
po-pá 7:00-19:00
Kontaktní formulář

Největší síť prodejen v ČR

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky