Modernizujeme sklad elektra

Rosteme a potřebujeme více prostoru pro nové zboží. Každý den vyřídíme tisíce e-shopových objednávek a v době prodejních akcí ještě násobně více.

V OKAY vždy dbáme na to, aby dodací lhůty z e-shopu byly co nejkratší. Vzhledem k tomu, že se prodej elektra stále více přesouvá do on-line prostředí a sílí zájem o rychlé dodání s prémiovými službami, přestávaly naše sklady stačit. Proto jsme se pustili do náročné modernizace, která přinese navýšení skladové kapacity i rychlejší odbavení a dodání objednávek z e-shopu.

Už několik měsíců intenzivně pracujeme na tom, aby celá operace proběhla hladce a abyste ji vy, naši zákazníci pocítili v jejím průběhu co možná nejméně. Bohužel není možné vše zvládnout bez přerušení provozu e-shopu a pozastavení objednávek elektrospotřebičů. Po celou dobu však pro vás budeme připraveni na všech našich prodejnách, kde si můžete vybrané elektro vyzkoušet a zakoupit, jak jste zvyklí.

Odměnou za trpělivost a snížený komfort při on-line objednávání bude po dokončení modernizace více položek skladem, rychlejší odbavování vašich objednávek a mnoho dalších služeb, které pro vás chystáme.


Potřebujete poradit?

Zákaznická infolinka
542 425 555
po-pá 7:00-19:00
Kontaktní formulář

Největší síť prodejen v ČR

Aktuální leták

online prohlídka 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky