Jedinečná vrchem plněná pračka se sušičkou

Jestliže šetříte v koupelně každý centimetr a současně do ní musíte vměstnat pračku, oceníte jistě nabídku spotřebičů malých rozměrů. Evergreenem jsou vrchem plněné pračky, které se vejdou téměř kamkoliv. Pokud ale současně toužíte po sušičce, na výběr už mnoho nemáte. Ideálním řešením je vrchem plněná pračka se sušičkou Brandt WDT 6384K.

Pračka se sušičkou BRANDT WTD6384K zvládne vyprat až 6 kg oblečení na jeden prací cyklus. Můžete vybírat z osmi programů praní a dvou pro sušení. Pračka umí automaticky vyvážit náplň a detekovat nerovnoměrné zatížení. Je také zabezpečena proti úniku pracího prostředku. Samozřejmostí je možnost odloženého startu a dětský zámek.

Pračka disponuje řadou důmyslně navržených programů pro profesionální péči o všechny druhy materiálů a tkanin. K dispozici jsou také speciální programy jako je intenzivní praní, předpírka či program usnadňující žehlení. Mezi oblíbené prací režimy patří OptiA, kterým vyperete obvyklou náplň bavlny a smíšeného prádla už za 45 minut. Pokud máte jen půlhodinu, navolíte program Flash. Sušička nabízí programy pro bavlnu (bílou i barevnou) a syntetické materiály.

Vejde se kamkoliv

Vrchem plněná pračka se sušičkou BRANDT WTD6384K se ovládá pomocí otočného voliče, trojice displejů zobrazuje nastavenou teplotu, počet otáček a čas zbývající do konce programu.

A co víc! Zabere pouze 45 cm na šířku, což je v kategorii praček se sušičkou nevídané. Vejde se skoro kamkoliv a usnadní vám péči o vaše prádlo.

Brandt – francouzská elegance

Brandt je tradiční francouzskou značkou elektrospotřebičů. Více než 60 let usnadňuje lidem každodenní práce v domácnosti. Těší se z ocenění nejdůvěryhodnější značky v oblasti domácích elektrospotřebičů, které je odměnou za desítky let průzkumu a vývoje, aktivního naslouchání požadavkům zákazníků a znalosti jejich zvyklostí.


Potřebujete poradit?

Zákaznická infolinka
542 425 555
po-pá 7:00-19:00
Kontaktní formulář

Největší síť prodejen v ČR

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky