Elegantní smartphony Liquid Z6E

Společnost Acer představila nový smartphone Liquid Z6E, elegantní, kompaktní a cenově dostupný mobilní telefon s Androidem, který zajišťuje rovnováhu mezi osobním a pracovním životem, ať už jej budete používat doma, v kanceláři nebo na cestách. Nový Liquid Z6E poskytuje díky HD IPS displeji a elegantnímu zakřivenému 2.5D sklu, které ho překrývá, vynikající zážitky ze zábavy.

Současná klasika

Smartphony Liquid Z6E jsou určeny pro ty, kdo touží po plnohodnotných a intuitivních zařízení, díky nimž budou moci zůstat produktivní i na cestách. Každé z těchto zařízení se může pochlubit minimalistickým designem a elegantním 2.5D zakřiveným sklem. K dispozici jsou v jak matné černé, tak i v bílé barvě pro nadčasovou eleganci. Díky širokým pozorovacím úhlům IPS displeje se můžete spolehnout na to, že barvy zůstanou u obou modelů kvalitní bez ohledu na to, pod jakým úhlem se na obrazovku díváte.

Čistý výkon

Liquid Z6E využívá operační systém Android 6.0, je vybaven výkonným čtyřjádrovým procesorem, lze snadno přizpůsobit a má dvě kamery pro pořizování vysoce kvalitních fotografií a videí kdekoli na cestách. Smartphony Liquid Z6E jsou nabité funkcemi, a přesto tenké a kompaktní s 5" HD IPS displejem. Základní Liquid Z6E je vybaven 5Mpx hlavní kamerou s automatickým ostřením a 2Mpx přední kamerou pro zachycení vzrušujících okamžiků s ostrými detaily.

Kompletní kontrola

Technologie BlueLightShield™ snižuje míru vystavení modrému světlu, které může být potenciálně škodlivé, a to pomocí úpravy jasu a barevného odstínu.

Acer BluelightShield účinně snižuje únavu očí tím, že upravuje barevný odstín i jas, čímž redukuje míru emise modrého světla vycházejícího z obrazovky. Nabízí čtyři režimy použití:

  • Malá redukce: snižuje emise modrého světla LED podsvícení o 18 %, což je stejně účinné jako běžné anti-blue-light brýle.
  • Středně velká redukce a velká redukce: snižuje emise modrého světla LED podsvícení o 36 % a 54 %.
  • Režim Long Hours: odborně vyladěný optickými inženýry pro snížení únavy očí při dlouhodobém sledování obrazovky.

Zdroj: Acer


Potřebujete poradit?

Zákaznická infolinka
542 425 555
po-pá 7:00-19:00
Kontaktní formulář

Největší síť prodejen v ČR

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky