Dny Marianne jsou tady!

Slevové akce se v České republice těší velké oblibě. Black Friday zná už asi každý, ale svou dlouholetou tradici má i další akce, na kterou milovníci slev nedají dopustit. Dny Marianne se letos budou konat už podevatenácté.

Pokud jste o Dnech Marianne ještě neslyšeli, vězte, že jde o jednu z největších slevových akcí, kterou můžete během roku využít. V Česku letošní Dny Marianne probíhají od 13. do 15. září, na Slovensku startují dokonce o den dříve. Více než 6 500 partnerských obchodů pro vás připravilo přes 650 akčních nabídek se slevami až 70 %!

OKAY je tradičním partnerem Dnů Marianne

OKAY se s akční nabídkou samozřejmě připojuje i letos. Co jsme pro vás připravili?

  • slevu 25 % na fény, kulmy, depilátory a epilátory
  • slevu ve výši DPH na další elektro
  • slevu až 46 % na nábytek
  • slevu 50 % na druhou matraci

Celou akční nabídku a něco navíc najdete na stránce věnované Dnům Marianne.

Jak získat slevy?

Využít můžete například kuponovou knížku ze srpnových vydání časopisů Marianne a Marianne Bydlení. V ní najdete kupony pro nákup jak v prodejnách OKAY, tak na e-shopu okay.cz.

Slevové kupony ale můžete získat také online! Stačí si na chytrý telefon stáhnout aplikaci Dny Marianne a do ní pořídit elektronické verze všech kuponů. Mobilní aplikace navíc může být neocenitelným průvodcem po vašich nákupech – najdete v ní přehled všech partnerských obchodů v abecedním pořadí nebo si můžete nechat nabídnout všechny obchody ve vašem okolí.

Ženy během nákupu

A pokud se Dnů Marianne nemůžete dočkat a máte v plánu využít slevy na elektro nebo nábytek, prozkoumejte naše stránky. V OKAY máme celou řadu slevových akcí, ze kterých si určitě vyberete!

 


Věříme, že byl článek pro vás užitečný. Prohlédněte si také novinky nebo další články o elektru.

 


Potřebujete poradit?

Zákaznická infolinka
542 425 555
po-pá 7:00-19:00
Kontaktní formulář

Největší síť prodejen v ČR

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky