Doručujeme i o svátcích! O vánoční provozní a doručovací době se můžete informovat pod tímto odkazem.

x

Chytré náramky – fenomén dneška

Fitness náramky nebo chytré náramky, jak se jim často říká, jsou oblíbeným doplňkem nejen pro zapálené sportovce, ale i pro ty, kteří se snaží pečovat o své zdraví. Ať už je vaší motivací ke koupi chytrého náramku cokoliv, můžete být jisti, že jeho pořízením získáte skvělého parťáka na cestě za zdravějším životním stylem.

Díky neustálému pokroku může váš fitness náramek sledovat nejen počet ušlých kroků, ale také tepovou frekvenci, počítat spálené kalorie či monitorovat spánek. Díky měření tepové frekvence vám fitness náramek napoví, jak vaše tělo funguje – zda spalujete tuky, nebo zda provádíte takovou tělesnou aktivitu, při které je energie spotřebována ze svalů. Díky tomu můžete zjistit, jaká pohybová aktivita vám nejvíce vyhovuje.

Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 4

Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 4

10 tisíc kroků – nepřekonatelná hranice?

Oblíbenou funkcí chytrých náramků je počítání kroků. Chůze je pro člověka bezpochyby nejpřirozenějším pohybem, který lze vykonávat kdekoliv a nic nás nestojí. Za zdravou normu je doporučováno ujít denně 10 tisíc kroků. Pro někoho se toto číslo může zdát nedosažitelnou metou, jiný naopak tuto hranici denně překonává s lehkostí. Pokud se vám hranice 10 tisíc kroků zdá příliš vysoká, začněte třeba na 6 tisících kroků a postupně ji posouvejte. Nastavte si denní minimum a motivaci nechte na náramku. Fitness náramek vám včas připomene, že je potřeba se trošku hýbat. Ať už patříte do jakékoliv skupiny, chytrý náramek vám bude výsledky pravidelně zaznamenávat a vy se tak budete moct radovat z pokroku.

Monitoring spánku

Po celodenní námaze přichází na řadu odpočinek. Říkáte si, k čemu potřebuji monitorovat svůj spánek? Spánek je mnohdy podceňovaným, avšak velmi důležitým faktorem pro regeneraci těla. Chytrý náramek dokáže jednotlivé fáze spánku zaznamenávat. Jeho používáním v noci zjistíte, jak je váš spánek kvalitní a zda je dostatečný. Díky tomu můžete, v případě potřeby, provést nápravná opatření – například pořídit si lepší matraci, využít účinnější zatemňovací pomůcky či upravit životosprávu tak, aby se vám dobře usínalo, nerušeně spalo a lépe vstávalo.

Chytrý náramek SAMSUNG Galaxy Fit e
Chytrý náramek SAMSUNG Galaxy Fit e

Smart náramky jsou obvykle vybaveny alarmem, který vám jistě při vstávání pomůže. Nechte se přivítat do nového dne příjemnými vibracemi. Alarm můžete propojit také se svým kalendářem a nastavit si upozornění dle potřeby. Dál si můžete nastavit například připomínku, že si máte vzít léky, že budete mít schůzku... – zkrátka nechte se pomocí něj upozornit na cokoliv, co je pro vás důležité.

Všestranný pomocník

Chytré náramky mohou být vybaveny spoustou doplňkových funkcí, jako je upozornění na příchozí hovor, spoušť vzdáleného focení, upozornění a zobrazení přijatých zpráv, předpověď počasí a mnoho dalších. Díky funkci „najdi můj telefon“ se vám už nestane, že budete ztrácet minuty svého času hledáním vašeho mobilního telefonu. Doplňkové funkce, výdrž baterie či voděodolnost se liší model od modelu – záleží jen na vás, jaký chytrý náramek si vyberete.

Chytrý náramek Honor BAND 4 RUNNING
Chytrý náramek Honor BAND 4 RUNNING

Podívejte se na naši novou nabídku chytrých náramků a jeho pořízením získejte parťáka, který vás bude motivovat k pohybu.

CHYTRÉ NÁRAMKY - KOMPLETNÍ NABÍDKA


Potřebujete poradit?

Zákaznická infolinka
542 425 555
po-pá 7:00-19:00
Kontaktní formulář

Největší síť prodejen v ČR

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky