Chromebook 11: skvělý pro práci i zábavu

Acer Chromebook 11

  • Až 10hodinová[i] výdrž na baterii pro celodenní používání
  • Díky tiché a spolehlivé bezventilátorové konstrukci je ideální do sdílených prostor
  • Dvojice portů USB 3.1 typ C pro rychlé přenosy dat, nabíjení a obrazový výstup
  • K dispozici s dotykovým, nebo nedotykovým displejem
  • Plná podpora služby Google Play při spuštění

Nový Acer Chromebook 11 (CB311-8HT/ CB311-8H) nabízí 11,6" displej ve snadno přenosné bezventilátorové konstrukci, takže se skvěle hodí pro spotřebitele i rodiny, které střídají zařízení nebo do sdílených prostor. Navíc k němu můžete připojit periferní zařízení, nabíjet telefony a další zařízení, a dokonce i sdílet obsah na velkém monitoru díky dvěma portům USB typ C.

Acer Chromebook 11 front

Udělejte více s Google Chrome; 10hodinová výdrž na baterii a vysoký, tichý výkon

Acer Chromebook 11 (CB311-8H/T) poskytuje snadný přístup k ekosystému Google včetně Disku Google, Gmailu a mnoha užitečným aplikacím a rozšířením Chrome. Acer Chromebook 11 také bude plně podporovat Google Play při startu, takže uživatelé budou mít přístup k milionům Android aplikací v obchodu Google Play pro více zábavy, aby se mohli vzdělávat, zůstat ve spojení a být produktivní. Navíc si uživatelé nebudou muset na cesty brát napájecí adaptér, jelikož nový Acer Chromebook 11 poskytuje na jedno nabití až 10hodinovou1 výdrž na baterii.

Uživatelé také mohou v Chromebooku 11 využívat více aplikací a záložek najednou, jelikož díky nejnovějším procesorům Intel® Celeron® poskytuje vysoký výkon. Acer Chromebook 11 je dodáván se 4 GB operační paměti a s 16GB nebo 32GB eMMC úložištěm. Bezventilátorový návrh zařízení mu umožňuje zcela tichý chod, proto je skvělou volbou do společných prostor, jako je rodinný pokoj, knihovna nebo kavárna.

Zůstaňte připojeni k periferiím bezdrátově

Nový Acer Chromebook 11 je vybaven dvěma porty USB 3.1 typ C Gen 1, které lze využít k nabíjení zařízení i jiných produktů, rychlému přenosu dat a připojení HD displeje. Navíc mohou uživatelé používat čtečku karet MicroSD pro přenášení a přístup k obsahu. Acer Chromebook 11 také obsahuje dva porty USB 3.0 a Bluetooth 4.2. Uživatelé mohou zůstat připojeni k síti díky rychlému a spolehlivému bezdrátovému Wi-Fi připojení 802.11ac s technologií 2x2 MIMO.

Možnosti zobrazení ve snadno přenosném těle

Acer Chromebook 11 má 11,6" IPS displej, který je k dispozici buď v dotykové (CB311-8HT) nebo nedotykové (CB311-8H) verzi s rozlišením 1 366 × 768 px, přičemž poskytuje ostrý a čitelný text, stejně jako živé, jasné video a fotografie. Kamera s vysokým dynamickým rozsahem jasu (HDR) pořizuje čisté a jasnější fotografie, stejně jako videa pro Google Hangouts a webové konverzace. Dvojice stereofonních reproduktorů a integrovaný mikrofon vylepšují díky vysoce kvalitnímu zvuku zážitky z komunikace prostřednictvím webové kamery. Díky tenkému a snadno přenosnému tělu je Acer Chromebook 11 ideální pro používání prakticky kdekoli; je tenký pouhých 18,15 mm a váží jen 1,1 kg.


[i] Výdrž na baterii se může lišit v závislosti na způsobu používání. Skutečná výdrž baterie se liší podle specifikací produktu, nastavení počítače a spuštěných aplikacích či funkcích. Maximální kapacita všech baterií se snižuje s časem a četností používání. Výsledky byly změřeny pomocí aplikace Google power_LoadTest. (http://www.chromium.org/chromium-os/testing/power-testing).


Potřebujete poradit?

Zákaznická infolinka
542 425 555
po-pá 7:00-19:00
Kontaktní formulář

Největší síť prodejen v ČR

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky