Black Friday 2020: Největší prodejní akce světa

Svátek všech nákupů je zde! Black Friday 2020 přináší v OKAY největší slevy elektra a nábytku a je ideální příležitostí pořídit vánoční dárky ještě výhodněji.

Black Friday 2020
Od 16. 11. můžete nakupovat elektrospotřebiče a nábytek se slevami až 82 %. V akční nabídce najdete televizory, pračky, ledničky, kuchyňské spotřebiče, ale také například mobilní telefony, chytré hodinky či třeba herní konzole. Black Friday je pro řadu lidí příležitostí nakoupit vánoční dárky pro sebe nebo pro své blízké za výrazně nižší ceny.

Ušetřit můžete v těchto dnech také při nákup nábytku: sedačky, postele, kuchyně i další doplňky mají během Black Friday 2020 nejen akční cenovky, ale na výdejny vám je dopravíme zdarma. Stačí si jen vybrat z pohodlí domova na okay.cz.

Kde se Černý pátek vůbec vzal?

Přestože si mnoho lidí myslí, že má prodejní Black Friday souvislost s krachem newyorské burzy v roce 1929, skutečnost je jiná. Původ názvu největší prodejní akce patrně sahá do počátku 60. let 20. století a váže se k svátku Díkůvzdání, který se v USA slaví čtvrtý listopadový čtvrtek – zvýšený dopravní provoz následujícího dne byl už tehdy nazýván black friday. O dvě desetiletí později použili prodejci tento název pro prodejní akci konanou ve stejném termínu, která je dokázala dostat tzv. do černých čísel.

Black Friday 2020

Časově je tedy prodejní Black Friday umístěn na konec listopadu, řada obchodů ovšem své komerční akce rozšířila na několik dní i týdnů. Stále častěji také opouštějí zavedený podzimní termín a připravují Black Friday i během roku. To vše za nadšení zákazníků, kteří Black Friday využívají pro nákupy s výraznými slevami.

Vánoční nákupy se spoustou výhod v OKAY

Víme, že zákazníci OKAY využívají slev Black Friday pro nákup vánočních dárků. Vybírají především televizory, kuchyňské spotřebiče a mobilní telefony, ale také třeba chytré hodinky a náramky. V průběhu trvání Černého pátku ušetří na vánočních nákupech několik tisíc.

Je ale také velká skupina těch, kteří slevy Black Friday v OKAY využijí k pořízení velkých domácích spotřebičů, či vybavení bytu. Díky slevám až 82 % a možnostem splátkového programu můžete výhodně nakoupit třeba i nábytek, který by jindy příliš zatížil váš rozpočet. Výše i počet splátek si můžete jednoduše nastavit sami, takže vás nová kuchyň může vyjít třeba jen na 999 Kč měsíčně. A jak už jsme zmínili, e-shopové objednávky nábytku vám rádi dopravíme na výdejny zdarma.

Black Friday v OKAY startuje 16. 11. 2020.

 


Věříme, že byl článek pro vás užitečný. Prohlédněte si další novinky nebo články.

LCH042020


Potřebujete poradit?

Zákaznická infolinka
542 425 555
po-pá 7:00-19:00
Kontaktní formulář

Největší síť prodejen v ČR

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky