Největší slevová akce Black Friday 2019 pokračuje!

Slevy elektra a nábytku nepolevují. Plnou parou směřují ke dni, který znají milovníci nákupů z celého světa jako Black Friday. OKAY letos během dvou týdnů přináší svým zákazníkům největší slevy až 82 %!

Black Friday

Slevy především

Black Friday každým rokem startuje předvánoční nákupní horečku. Řada lidí vyčkává právě na toto období, aby nakoupila opravdu výhodně. Právě oni se dočkali například žádaného smartphonu Redmi Note 7 se 4GB RAM a 64GB úložištěm za cenu jen 4 490 Kč. Nebo mohou koupit za výhodnou cenu voděodolný přenosný reproduktor LAMAX Vibe1 s 12hodinovou výdrží.

Xiaomi Redmi

Reproduktor Lamax

Kdo na Black Friday čekal s nákupem televize, může si teď pořídit 4K TV LG s technologií Active HDR a dechberoucím zvukem Ultra Surround za nevídaných 12 990 Kč. Více než 7 000 Kč lze ušetřit při nákupu americké lednice Samsung se slevou 30 %. Nebo lze využít ještě větší slevy 32 % při nákupu pračky LG s invertorovým motorem, parním programem a energetickou třídou A+++.

Televize LG

 

Lednice Samsung

Nejen slevy, ale i pár výhod navíc!

V OKAY ovšem kromě slev nabízíme zákazníkům také celou řadu dalších výhod a služeb.

  • Jednou z nejžádanějších, zejména v předvánočním období, je prodloužená možnost vrácení zboží až do 15. ledna. Vyhnete se tak obavám z nevhodných dárků.
  • Neméně vítanou službou je doprava až domů. Naši zákazníci využívají Prémiovou dopravu, při níž jim zboží doneseme až na místo a odborně nainstalujeme.
  • A k nedocenění je možnost osobní návštěvy prodejen a konzultace s našimi specialisty. Vše si lze přímo „osahat“ a nákup provést až třeba na e-shopu okay.cz
  • Samozřejmostí v OKAY je zajištění výhodného splátkového programu, kdy není třeba omezovat se aktuálně dostupnými financemi.
  • Velmi oblíbená je také možnost prodloužené záruky a pojištění, které volí naši zákazníci nejčastěji s nákupem mobilních telefonů

Nebojte se předvánočního šílenství

Black Friday je tu zcela samozřejmě i pro ty, kteří zrovna neholdují procházkám po nákupních centrech. V OKAY lze vše obstarat z klidu domova na e-shopu. Výběr i vlastní nákup elektra či nábytku je jednoduchou záležitostí – několik typů plateb zcela uspokojí i ty nejnáročnější on-linové zákazníky.

Příležitost maximálních slev mají tedy během Black Friday všichni. Jediným úskalím snad může být, že skladové zásoby akčního zboží nejsou nekonečné a tak i tentokrát platí, že kdo dřív přijde, ten dřív mele.


Věříme, že byl článek pro vás užitečný. Prohlédněte si také novinky nebo další články o elektru.

 


Potřebujete poradit?

Zákaznická infolinka
542 425 555
po-pá 7:00-19:00
Kontaktní formulář

Největší síť prodejen v ČR

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky