Symantec NORTON MOBILE SECURITY 3.0 CZ 3 ZAŘÍZENÍ 12 MĚSÍCŮ BOX Antivirové programy NORTON MOBILE SECURITY 3.0 CZ 3 ZAŘÍZENÍ 12 MĚSÍCŮ BOX 349

Antivirový program

NORTON MOBILE SECURITY 3.0 CZ 3 ZAŘÍZENÍ 12 MĚSÍCŮ BOX

Prodej ukončen

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách


ESET - Mobile security ESET - Mobile security

239 Kč s DPH 289 
Kód výrobku: 21243127
Part.No.: 21243127

S příchodem internetu v mobilu a chytrých telefonů musíme klást zvýšený důraz na ochranu softwaru. Proto byl vyvinut Norton Mobile Security System, který je určen pro mobilní telefony se systémem Android, ale i zařízení iPhone a iPad. Pokud vlastníte více telefonů či tabletů, bohatě Vám postačí jediná webová služba. A tento produkt má i OS podporu.

Norton Mobile Security 3.0 umožňuje vzdálenou lokalizaci ztracených zařízení, takže jej můžete rychle najít. Systém má zabudovanou webovou kameru, takže může snímat kohokoliv, kdo používá Váš tablet či mobilní telefon s fotoaparátem. Zařízení lze také pomocí systému uzamkout pomocí webové stránky nebo dokonce vymazat data, takže se nemusíte bát, že by důvěrné informace mohly být zneužity.

Neustále se trápíte věčným hledáním odloženého telefonu po celém domě? Norton Mobile Security spustí zvukovou signalizaci a usnadní a urychlí Vám tak hledání.

Norton Mobile Security 3.0 je vhodný také pro ochranu před škodlivými kódy, greyware a jinými hrozbami. Dokáže automaticky prověřit veškeré stáhnuté aplikace a soubory na SD kartě a minimalizovat tak riziko poškození systému Vašeho telefonu.

Na celý rok si teď můžete bezpečnostní systém do mobilů a tabletů objednat z OKAY.cz za báječnou cenu.


Parametry

LICENCE
Typ softwaruKrabice
Typ licenceFull license
Počet licencí1
Počet PC3
SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
Minimální místo na pevném disku3,5 MB
Podporované operační systémy WindowsNe
Podporované operační systémy MacNe
Podporované mobilní operační systémyAndroid 2.2, Android 2.3, Android 3.0, Android 3.1, Android 3.2, Android 4.0, Android 4.1, iOS 4.3, iOS 5.0
VLASTNOSTI
Jazyková verzeCZE

Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku

ESET - Mobile security ESET - Mobile security

239 Kč s DPH 289 Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?