Nábytkový program

Next

Jakmile se pustíte do zařizování dětského pokoje, není radno opomíjet  dostatek úložného prostoru  a praktickou stránku. Vždy je nutné myslet i na nejmenší detaily, které později vysoce doceníte. Program má několik prvků, které můžete libovolně kombinovat. Zvolená sestava bude přesně odpovídat proporcím pokoje. Mezi hlavní tohoto nábytku patří  spousta praktického úložného prostoru. Nábytkový program Next  je plný poutavých a propracovaných designerských detailů. Stylový vzhled podtrhává  barevná kombinace dekoru . Nábytek nabízí...

Čtěte více

Cena kompletu:
16 600 
bez DPH 13 718 
Cena se skládá z:

NEXT NX 16 (borovice/fialová)

Dětská police
750 Kč bez DPH 620 

NEXT NX 10 (borovice/fialová)

Dětská komoda
3 900 Kč bez DPH 3 223 

NEXT NX 13 (borovice/fialová)

Kancelářský stůl
3 150 Kč bez DPH 2 603 

NEXT NX 6 (borovice/fialová)

Dětská skříň
2 200 Kč bez DPH 1 818 

NEXT NX 3 (borovice/fialová)

Dětská skříň
3 800 Kč bez DPH 3 140 

NEXT NX 5 (borovice/fialová)

Dětská skříň
2 800 Kč bez DPH 2 314 

Položky kolekce nábytku Next

Zobrazuji 1-9 produktů z 29 celkem 1234

dalších 9

Popis kolekce nábytku Next

Jakmile se pustíte do zařizování dětského pokoje, není radno opomíjet dostatek úložného prostoru a praktickou stránku. Vždy je nutné myslet i na nejmenší detaily, které později vysoce doceníte. Program má několik prvků, které můžete libovolně kombinovat. Zvolená sestava bude přesně odpovídat proporcím pokoje. Mezi hlavní tohoto nábytku patří spousta praktického úložného prostoru.

Nábytkový program Next je plný poutavých a propracovaných designerských detailů. Stylový vzhled podtrhává barevná kombinace dekoru. Nábytek nabízí nejen moderní vzhled, ale také velkorysý úložný prostor. Další z předností je kvalitní kování zaručující dlouhou životnost. Během každodenního užívání jistě doceníte výhody výrobního materiálu, díky němuž je povrch plně omyvatelnýLamino desky LDTD jsou odolné vůči poškrábání a oděru.

 

Nechte se zlákat a užívejte si stylové bydlení!

 

Provedení:

  • borovice + šedá / fialová

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky