Nábytkový program

Next

Jakmile se pustíte do zařizování dětského pokoje, není radno opomíjet  dostatek úložného prostoru  a praktickou stránku. Vždy je nutné myslet i na nejmenší detaily, které později vysoce doceníte. Program má několik prvků, které můžete libovolně kombinovat. Zvolená sestava bude přesně odpovídat proporcím pokoje. Mezi hlavní tohoto nábytku patří  spousta praktického úložného prostoru. Nábytkový program Next  je plný poutavých a propracovaných designerských detailů. Stylový vzhled podtrhává  barevná kombinace dekoru . Nábytek nabízí...

Čtěte více

Cena kompletu:
18 094 
bez DPH 14 953 
Cena se skládá z:

NEXT NX 16 (borovice/fialová)

Dětská police
799 Kč bez DPH 660 

NEXT NX 10 (borovice/fialová)

Dětská komoda
4 199 Kč bez DPH 3 470 

NEXT NX 13 (borovice/fialová)

Kancelářský stůl
3 399 Kč bez DPH 2 809 

NEXT NX 3 (borovice/fialová)

Dětská skříň
4 199 Kč bez DPH 3 470 

NEXT NX 5 (borovice/fialová)

Dětská skříň
3 099 Kč bez DPH 2 561 

NEXT NX 6 (borovice/fialová)

Dětská skříň
2 399 Kč bez DPH 1 983 

Položky kolekce nábytku Next

Zobrazuji 1-9 produktů z 29 celkem 1234

dalších 9

Popis kolekce nábytku Next

Jakmile se pustíte do zařizování dětského pokoje, není radno opomíjet dostatek úložného prostoru a praktickou stránku. Vždy je nutné myslet i na nejmenší detaily, které později vysoce doceníte. Program má několik prvků, které můžete libovolně kombinovat. Zvolená sestava bude přesně odpovídat proporcím pokoje. Mezi hlavní tohoto nábytku patří spousta praktického úložného prostoru.

Nábytkový program Next je plný poutavých a propracovaných designerských detailů. Stylový vzhled podtrhává barevná kombinace dekoru. Nábytek nabízí nejen moderní vzhled, ale také velkorysý úložný prostor. Další z předností je kvalitní kování zaručující dlouhou životnost. Během každodenního užívání jistě doceníte výhody výrobního materiálu, díky němuž je povrch plně omyvatelnýLamino desky LDTD jsou odolné vůči poškrábání a oděru.

 

Nechte se zlákat a užívejte si stylové bydlení!

 

Provedení:

  • borovice + šedá / fialová

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky