Vážení zákazníci, 1. května platí na všech prodejnách standardní otevírací doba.

x
Nábytkový program

Nemo

Každé dítě potřebuje mít svůj svět. Svět, do kterého může občas utéct a skrýt se v něm před nástrahami všednodenního života. A když je ten svět plný barev a pěkných tvarů, bude se dítě do reality vracet snadněji a s veselejší náladou. Dětský pokoj Nemo takový svět pro děti poskytuje. Je charakteristický svým dvoubarevným provedením , kdy je dominantní barva pro korpus, doplněná o dekor pro vybrané čelní plochy. Nábytek má zaoblené rohy , což značně snižuje riziko poranění dítěte. Dětský pokoj je elegantní a přitom tolik jednoduchý, praktický a zároveň moderní, svěží a budící...

Čtěte více

Cena od:
1 569 
s DPH 1 899 

Položky kolekce nábytku Nemo

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Popis kolekce nábytku Nemo

Každé dítě potřebuje mít svůj svět. Svět, do kterého může občas utéct a skrýt se v něm před nástrahami všednodenního života. A když je ten svět plný barev a pěkných tvarů, bude se dítě do reality vracet snadněji a s veselejší náladou.

Dětský pokoj Nemo takový svět pro děti poskytuje. Je charakteristický svým dvoubarevným provedením, kdy je dominantní barva pro korpus, doplněná o dekor pro vybrané čelní plochy. Nábytek má zaoblené rohy, což značně snižuje riziko poranění dítěte.

Dětský pokoj je elegantní a přitom tolik jednoduchý, praktický a zároveň moderní, svěží a budící radost a energii do každého dne. Obklopte vaše dítě pocitem bezpečí.

Provedení:

  • bílá + zelená VL / fialová VL
  • dekor: dub mléčný / miláno
  • bezpečnostní zaoblené hrany
  • materiál korpusu: DTD
  • materiál čelních ploch: MDF

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky