Nejlepší postele 2020

Kompletní postel s matrací i úložným prostorem – boxspring Twister

Největší předností postele Twister je boxspringový systém, který vám zajistí královsky pohodlné spaní. Matrace je vyrobena z moderních bonellových pružin a HR neboli studené pěny, jejíž předností je především pórovitost starající se o dostatečnou cirkulaci vzduchu a odvod tepla z matrace.

Postel boxspring Twister

Postel Boxspring Twister

Výška ložné plochy je 52 cm, což ocení především vaše klouby v kolenou, které nebudete při uléhání ani vstávání téměř vůbec namáhat. Postel disponuje čalouněným čelem, jež vám poskytne dokonalou oporu například při čtení. Pod oběma matracemi se nacházejí dva velké oddělené úložné prostory, které bez problémů pojmou peřiny či sezónní oblečení. Velikost ložné plochy činí 180x200 cm.

Styl, který si zamilujete – čalouněná postel Elanda

Čalouněná postel Elanda zaujme především svým designovým zpracováním, které odpovídá skandinávskému stylu. Pozornost na sebe strhne netradičně pojatými nožkami vyrobenými z masivu a čalouněným rámem s čelem v decentní šedé barvě. Postel se dodává včetně pevného roštu se 24 lamelami, ale bez matrace.

Čalouněná postel Elanda

Čalouněná postel Elanda

Celkový vzhled umocňuje provedení čela, které se na rozdíl od podobných postelí nedotýká podlahy. Místo toho elegantním obloukem navazuje na konstrukci lůžka s nízkými bočnicemi. Dlouhou životnost postele slibuje kostra vyrobená z masivního dřeva. Rozměr ložné plochy činí 200x140 cm.

Slastný spánek ve výšinách – boxspring Bolero

Bolero je kompletní postel, která zahrnuje matraci, topper i úložný prostor. Konstrukci tvoří systém boxspring, který je typický pro postele v luxusních hotelích. Ložná plocha se nachází ve výšce 66 cm, což oceníte především při vstávání a uléhání. Nebudete totiž vůbec namáhat kolena.

Postel Boxspring Bolero
 

Postel Boxspring Bolero

Matrace tvoří moderní bonellové pružiny. Topper o výšce 4 cm ochrání matrace před potem i prachem, čímž snižuje nároky na jejich údržbu. Pod ložnou plochou se nachází velkorysý úložný prostor přehledně rozdělený na tři části. Celá konstrukce je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů zajišťujících dlouhou životnost. Pro čalounění byla vybrána příjemná látka v moderní šedé barvě, která je zárukou nadčasovosti.


Pohodlná postel v decentním designu – postel Windsor

Čalouněná postel Windsor zaujme na první pohled svým elegantním designem, který jí propůjčuje příjemná látka Amore v béžové barvě. Součástí postele je úložný prostor, rošt s 28 lamelami ve výkyvných kapsách a matrace dvou tvrdostí. Partneři si tak mohou vybrat tuhost přesně takovou, která jim vyhovuje. Komfort lehací plochy na měkčí straně je zvýšen tvarovým prořezem, který se stará o lepší odvětrávání matrace. Matrace je opatřena pratelným potahem.

Čalouněná postel Windsor
 

Čalouněná postel Windsor

Rošt je výklopný od nohou, o jednoduchou manipulaci se starají plynové písty. Součástí postele je čalouněné čelo, které vám poskytne příjemnou oporu například při čtení. Velikost ložné plochy činí 200x180 cm.

Dokonalé spojení moderny a komfortu – čalouněná postel Kirsty

Zářivě bílá čalouněná postel Kirsty se dodává včetně roštu, ale bez matrace. Pozornost na sebe strhne díky čalounění bílou eko kůží, jejíž předností je snadná údržba. Celkový vzhled umocňuje prošívané čalouněné čelo a dřevěné nožičky v kontrastní hnědé barvě.

Čalouněná postel Kirsty

Čalouněná postel Kirsty

Celý rám postele je vyroben z masivního dřeva. Kvalitní rošt tvoří 28 lamel. Postel můžete doplnit velkou partnerskou matrací nebo dvěma oddělenými matracemi. Velikost ložné plochy je 160x200 cm. Díky nadčasovému bílému provedení se postel hodí do moderně i tradičně zařízených ložnic. Ideálně vynikne v kombinaci s tmavšími barvami.


Jaké jsou nejlepší postele 2020?

Nejlepší postele 2020 najdete na OKAY.cz


Věříme, že byl článek pro vás užitečný. Prohlédněte si také novinky nebo další články

LCH062020

Líbí se vám tento článek?

Podobné články